Prejsť na navigáciu

Nauč sa jazyk budúcnosti

Dnes bez znalosti aspoň jedného cudzieho jazyka zabrzdíš svoj vzdelávací rozvoj, ohraničíš si svoju komunikáciu, ale hlavne sa zriekaš možnosti lepšieho pracovného uplatnenia.

Nielen posledné mesiace nám ukázali, ako nám dokážu technológie uľahčiť život vo všetkých oblastiach. Potvrdili nám, že IT je budúcnosťou. Práve znalosť programovacích jazykov Ti otvorí dvere k novým pracovným príležitostiam. Veľké množstvo pracovných pozícií zanikne a ľudia budú nahrádzaní technológiami, ktoré budú šetriť čas i peniaze. Netreba však vešať hlavu. Automatizácia procesov už dnes vytvára veľký dopyt po IT-čkároch. Práve preto je IT jazykom budúcnosti.


Ako však zmeniť zameranie a stať sa súčasťou sveta informačných technológií? 

Dôležité je mať chuť a niekde začať. Štúdium s IT v kurze je celé koncipované tak, aby bolo možné študovať aj popri zamestnaní. Je to aj vďaka tomu, že celé prebieha v online prostredí. 

Že si bez skúseností? Ani to nie je u nás prekážkou. Dôkazom sú stovky našich úspešných absolventov, ktorí už po absolvovaní 5-mesačných programov nastúpili na juniorské IT pozície a mnohí z nich sú dnes oveľa ďalej. Niektorých z nich si predstavíme už čoskoro.

Štúdium je zároveň koncipované tak, že po absolvovaní 5-mesačného programu môžeš popri zamestnaní v štúdiu pokračovať ďalej a je len na Tebe, akú kombináciu si zvolíš. Zvyšuješ takto svoju kvalifikáciu a súbežne aj prax v zamestnaní. Ideálna kombinácia.

Často sa stretávame s tým, že uchádzačov o štúdium od štúdia odrádza fakt, že ich finančná situácia im nedovoľuje uhradiť kurzovné. Ani to však nie prekážkou, máme riešenie. Viac sa o ňom dočítaš v blogu Vieš o lepšej investícii, než je vzdelanie?

Ak potrebuješ poradiť, radi Ti poskytneme všetky potrebné informácie. Kontaktuj nás telefonicky, emailom či správou a pomôžeme Ti s výberom vhodného typu štúdia.

Štúdium otvárame dvakrát ročne, a to vždy vo februári a v septembri. Konkrétne termíny začiatku sú uvedené pri každom programe. Za včasné prihlásenie v rámci zľavového countdownu Ti vieme poskytnúť zľavu až do výšky 10% z celkovej ceny kurzovného.

Chcem vedieť viac

Nový semester začína 2.9.

Viac informácií

Ako sa prihlásiť?

Viac informácií

Prihlás sa dnes a získaj zľavu

Viac informácií

"Počítač, Google a veľa, veľa kávy."

Viac informácií

Ako uhradiť kurzovné?

Viac informácií

"Tí, ktorí kontrolujú kód, kontrolujú svet!"

Viac informácií

"Netreba čakať a odkladať štúdium."

Viac informácií

Kurzoviny

Viac informácií

"Najviac oceňujem prístup lektorov."

Viac informácií

"Prešiel som procesom zmeny."

Viac informácií

"IT bude stále v kurze."

Viac informácií

Ochutnávka nášho štúdia

Viac informácií

"Choď za svojim snom."

Viac informácií

Otázky a odpovede

Viac informácií

"Moje očakávania sa splnili."

Viac informácií

"Podstatný je záujem."

Viac informácií

Kontaktujte nás

Viac informácií

"V IT v kurze vedia, čo robia!"

Viac informácií

Prihlás sa do 30.6. a získaj zľavu 4%

Viac informácií

Preplatenie kurzovného pre UoZ

Viac informácií
x

ODCHÁDZAŠ?

Prihlás sa na odoberanie newslettra. Raz do mesiaca získaš informáciu o pripravovaných aktivitách a zároveň sa naučíš niečo nové nielen z oblasti IT.