Prejsť na navigáciu

Kurzoviny

Kariéra na mieru? Každý má inú predstavu …

Školenie či 3-ročné štúdium? Každý si nájde to svoje.
viac

BLOG: IT pozícia očami absolventa: QA Engineer

Čo obnáša práca QA Engineer? Dozvieš sa v rozhovore s Lukášom, ktorý v roku 2015 absolvoval program Software Tester a dnes pracuje pre spoločnosť, ktorá vyvíja zdravotnícky software.


viac

Prečo pracovať v IT?

Nejde len o peniaze ...


viac

BLOG: Ovládaš balík MS Office, alebo si to len myslíš?

Mnohí uchádzači o zamestnanie zabúdajú na to, že budúci zamestnávateľ si veľmi ľahko overí, aká je skutočná úroveň Tvojich znalostí.


viac

BLOG: IT pozícia očami absolventa: Application Development Analyst

Janka v roku 2018 absolvovala vzdelávací program C# Developer Junior a vypracovala sa na zaujímavú pozíciu Application Development Analyst v spoločnosti Accenture. 


viac

BLOG: Si kúzelník s citom pre detail? Staň sa Front-End Developerom!

Nejde len o farby a fonty, front-end je riadna divočina...


viac

BLOG: Čo je Java a prečo si na štúdium zvoliť práve ju?

Druh kávy, druh tabaku či ostrov. A aj najžiadanejší programovací jazyk na svete.
viac

BLOG: Prečo sa stať Software Testerom?

Uchádzači o naše štúdium často nemajú predstavu o tom, aká je pracovná náplň jednotlivých pracovných povolaní. Najmä ak jednotlivé z nich poznajú len zo zastaralých stereotypov, mylných predstáv a vtipov. Dnes si preto povieme viac o tom, že Software Tester nie je len „klikačom“ a o tom, čím je zaujímavá táto pracovná pozícia.
viac

BLOG: IT pozícia očami absolventa - Testing Specialist

Adam je našim ďalším úspešným absolventom vzdelávacieho programu Software Tester a dnes okrem iného testuje správne fungovanie mobilnej aplikácie George.


viac

BLOG: Výhody štúdia s IT v kurze

Prečo študovať práve s nami? V nasledujúcom blogu nájdeš výhody nášho štúdia.
viac

BLOG: IT chce práve Teba!

Prečo? Dopyt po špecialistoch v IT stále rastie. Informatikov firmy potrebujú ako soľ a sú ochotné za kvalitu aj náležite zaplatiť. IT možno nikdy nebolo v tvojom hľadáčiku na prvom mieste, no začať pracovať na dobre ohodnotenej pozícii v IT je možno jednoduchšie, ako si myslíš. IT firmy totiž dnes nehľadajú len expertov, ale aj ľudí na juniorske pozície. 


viac

BLOG: IT pozícia očami absolventa - SAP Consultant

Marek absolvoval vzdelávací program Software Tester... a viac o svojej aktuálnej pracovnej pozícií Vám povie sám.


viac

BLOG: Ako postupovať, ak sa chcem prihlásiť?

Človek údajne spraví každý deň až 35 000 rozhodnutí. Väčšinu z nich si neuvedomujeme.

Úspešní ľudia robia rozhodnutia rýchlo a menia ich pomaly – ak vôbec.
Čo je však ďalším krokom, ak si sa pre štúdium s IT v kurze už rozhodol?


viac

BLOG: Nauč sa jazyk budúcnosti

"Koľko jazykov vieš, toľkokrát si človekom"
Táto stará múdrosť sa v dnešnej modernej dobe potvrdzuje stále viac a viac, keďže znalosť cudzieho jazyka nám ponúka mnoho možností a uľahčuje nám život. Bolo tomu tak už v časoch moreplavcov a obchodných cestujúcich. Aký jazyk je však jazykom budúcnosti?


viac

BLOG: Vieš o lepšej investícii, než je vzdelanie?

Vzdelanie je investíciou pre lepšiu budúcnosť a o jej zhodnotení rozhodneš iba Ty. Je najperspektívnejšou investíciou v akejkoľvek fáze života. Prináša príležitosti rastu či úplnej zmeny života.
viac

Rozhovor s Radoslavom Mlynčekom zo spoločnosti TITANS freelancers

Často sa nás pýtate, či je v dnešnom svete možné stať sa IT-čkárom bez predchádzajúcich skúseností či vysokoškolského vzdelania. Vyspovedali sme preto odborníka z praxe. Je ním Radoslav Mlynček, ktorý je súčasťou tímu špecialistov na nábor na IT pozície v spoločnosti TITANS freelancers. Pozrite si krátke video alebo prečítajte rozhovor.
viac

Rozhovor s Lukášom Fabulom

Lukáš nastúpil do vzdelávacieho programu Software Tester bez predchádzajúcich skúseností v IT. Pracoval v automobilovom priemysle na 3-zmennú prevádzku, ale vďaka odhodlaniu a trpezlivosti (aj za cenu, že obetoval na istý čas svoje koníčky) patrí medzi úspešných absolventov a dnes pracuje v IT firme ako Tester Specialist.
viac

Rozhovor s Luciou Doubravovou

Lucka v roku 2019 absolvovala 5-mesačný vzdelávací program Software Tester. Momentálne sa jej veľmi darí, pracuje v spoločnosti ESET ako Junior Integration Test Engineer.
viac