Prejsť na navigáciu

Nie je online ako online

Najnáročnejšou úlohou lektora (najmä pri online vzdelávaní) je nestratiť kontakt s jednotlivcami. Vyhovieť individuálnym potrebám študentov s rôznymi učebnými schopnosťami môže byť dosť náročné. Faktom však je, že nie všetci študenti sa učia rovnakým tempom alebo rovnakým spôsobom. Štúdium s IT v kurze je aj týmto výnimočné. Napriek online štúdiu sa nevytráca potrebný stupeň prispôsobenia - individualizácia. 

Rovnako ako pri veľkých cestách, aj na individuálnej výučbovej ceste sa každý študent pohybuje svojím vlastným tempom, ide svojou vlastnou cestou. Učiteľ sa stáva sprievodcom a je na ňom, aby všetci príšli do cieľa. Tempo a cesta každého študenta učiteľovi napovie, kedy a čo pridať alebo ubrať, aké aktivity zaviesť, ktoré hodnotenie zvoliť. To všetko v správnom čase a správnym spôsobom.

Naši skúsení lektori vedia, že úsilie venované individuálnemu prístupu prináša výsledky. Viac o individuálnom prístupe prezradia naši študenti:

Jakub Kollár:
"V IT v kurze je ochota lektorov veľmi vysoká, teda aj chuť konzultovať. Na konzultáciách máme dostatok priestoru na vysvetlenie práve nášho problému. V niektorých prípadoch môžme využiť aj individuálne konzultácie. Nemyslím si, že ak by sme mali reálne dvojhodinové výučby v triedach, tak by bol priestor väčší."


Renáta Ronecová:
"Určite ponúka minimálne toľko individuálneho prístupu ako bežné štúdium. Máme prístup ku konzultáciám, môžeme kontaktovať lektorov. Vďaka tak trochu neformálnemu prostrediu sa nehanbím ich oslovovať, kontaktovať, pýtať sa."


Denis Adamkovič:
"Online štúdium ponúka dostatok individuálneho prístupu. Počas konzultácií viem konfrontovať lektora s mojimi otázkami k danej téme. Je to super, keď včas zistím, že som niečomu na webinári neporozumel."


Ivana Ballová:
"Online štúdium ponúka dostatok individuálneho prístupu. Konzultácie sú naplánované po každej téme, ktorej sa venujeme a je už len na nás, či využijeme možnosť zúčastniť sa. Taktiež, ak sa jedná o nejaké upresnenie zadania alebo niečo menej komplikované, dá sa napísať mail a odpoveď od lektora býva väčšinou rýchla."


Michal Raczko:
"Online štúdium v IT v kurze mi poskytlo dostatok pozornosti zo strany lektorov. Taktiež individuálny prístup a flexibilitu na vysokej úrovni."


Matej Ševčík:
"Áno, podľa mňa online štúdium ponúka dostatok individuálneho prístupu a pozornosti. Lektori sú vždy pripravení odpovedať na otázku, pripomienku, a to v podstate 24/7. Mne osobne to šetrí čas a uľahčuje to štúdium."

Prijatie individualizovaného prístupu k učeniu má veľa výhod a čo je najdôležitejšie, vyvoláva v študentoch celoživotnú lásku k učeniu.
Ak chceš vedieť o ďalších výhodách online štúdia, prečítaj si blog Výhody online štúdia IT v kurze.

Štúdium otvárame dvakrát ročne, a to vždy vo februári a v septembri. Konkrétne termíny začiatku sú uvedené pri každom programe. Za včasné prihlásenie v rámci zľavového countdownu Ti vieme poskytnúť zľavu až do výšky 10% z celkovej ceny kurzovného.


Chcem vedieť viac

Nový semester začína 2.9.

Viac informácií

Ako sa prihlásiť?

Viac informácií

Prihlás sa dnes a získaj zľavu

Viac informácií

"Počítač, Google a veľa, veľa kávy."

Viac informácií

Ako uhradiť kurzovné?

Viac informácií

"Tí, ktorí kontrolujú kód, kontrolujú svet!"

Viac informácií

"Netreba čakať a odkladať štúdium."

Viac informácií

Kurzoviny

Viac informácií

"Najviac oceňujem prístup lektorov."

Viac informácií

"Prešiel som procesom zmeny."

Viac informácií

"IT bude stále v kurze."

Viac informácií

Ochutnávka nášho štúdia

Viac informácií

"Choď za svojim snom."

Viac informácií

Otázky a odpovede

Viac informácií

"Moje očakávania sa splnili."

Viac informácií

"Podstatný je záujem."

Viac informácií

Kontaktujte nás

Viac informácií

"V IT v kurze vedia, čo robia!"

Viac informácií
x

ODCHÁDZAŠ?

Prihlás sa na odoberanie newslettra. Raz do mesiaca získaš informáciu o pripravovaných aktivitách a zároveň sa naučíš niečo nové nielen z oblasti IT.