Prejsť na navigáciu

Je štúdium s IT v kurze predprípravou na moderný systém práce v zamestnaní?

Štúdium s IT v kurze má veľké množstvo výhod. Jednou z nich je, že sa študent zžije s používaním moderných technológií, deľbou a spôsobom práce. Množstvo našich absolventov sa do doby štúdia nestretávalo ani s videokonferenciami a bolo to pre nich niečo úplne nové. Výhodou je aj to, že sa študent naučí zodpovednosti plánovania vlastného času, ako napr. náš absolvent Michal:

Je to dokonalá simulácia pracovného prostredia. Tak isto aj v práci najprv získam know-how o danom probléme a potom následne dostanem zadanie. Rovnako aj pri online štúdiu sa začína teóriou a po nej nasleduje zadanie na vypracovanie. To všetko je simulované v deadlinoch, takže ma to naučilo zvládať vlastný time-managment.
Michal Raczko

Rovnako pozitívne túto výhodu vnímajú aj naši ďalší absolventi:

Mojím cieľom je mať prácu na home-office, preto mi vyhovuje aj podobný systém štúdia. Nemusím nikam dochádzať, môžem tráviť viac času v domácom prostredí a lepšie si zorganizovať čas. Mám skúsenosť s niekoľkoročným dochádzaním do zamestnania i do školy a hoci má aj prezenčná forma svoje výhody, často je to časovo na úkor ostatných vecí (rodina, sebarealizácia...). 
Natália Sollárová

Myslím si, že z určitej časti áno, je to pre mňa aj taká skúška ako sa s problémom popasovať sama, keďže som doma a nikto nie je po ruke :D V konečnom dôsledku sa naučím viac a hlavne zistím, ako sa to naučiť.
Dominika Kubányiová

Myslím si, že áno. S lektormi aj spolužiakmi som nútená komunikovať buď emailom alebo cez aplikáciu Teams. V budúcnosti by som chcela pracovala formou home-office, takže som rada, že si takýto spôsob spolupráce môžem vyskúšať už teraz, počas štúdia.
Jana Príbelová

Online štúdium pribieha vo forme teams alebo zoom meetingov, ktoré sú platformou aj pri komunikácii počas home-officu vo väčšine firiem. Dá sa teda povedať, že online štúdium je predprípravu na takúto prácu. Ja osobne to vidím ako obrovskú výhodu, kedže ak by to aj momentálna pandemická situácia nevyžadovala, home-office/remote work je môj preferovaný spôsob práce. 
Radka Gačevičová

Online štúdium je dobrá príprava na home-office. Človek sa naučí prispôsobiť svoj čas a prostredie. 
Branka Milutinovič

Áno, myslím si, že súčasná pandémia len urýchlila trend práce na diaľku, pretože dokázala, že neznižuje produktivitu zamestnancov. Podľa môjho názoru veľká časť IT pozícií bude v budúcnosti fungovať na diaľku a online štúdium je reálnou prípravou na pozíciu, ktorá nás v IT svete čaká.
Lukáš Rusiňák

Pri online štúdiu máme, okrem iného, možnosť vyskúšať si reálnu komunikáciu, či už formou e-mailov alebo konferenčných hovorov.
Michal Hlinka

Štúdium otvárame dvakrát ročne, a to vždy vo februári a v septembri. Konkrétne termíny začiatku sú uvedené pri každom programe. Za včasné prihlásenie v rámci zľavového countdownu Ti vieme poskytnúť zľavu až do výšky 10% z celkovej ceny kurzovného.

Chcem vedieť viac.


Nový semester začína 2.9.

Viac informácií

Ako sa prihlásiť?

Viac informácií

Prihlás sa dnes a získaj zľavu

Viac informácií

"Počítač, Google a veľa, veľa kávy."

Viac informácií

Ako uhradiť kurzovné?

Viac informácií

"Tí, ktorí kontrolujú kód, kontrolujú svet!"

Viac informácií

"Netreba čakať a odkladať štúdium."

Viac informácií

Kurzoviny

Viac informácií

"Najviac oceňujem prístup lektorov."

Viac informácií

"Prešiel som procesom zmeny."

Viac informácií

"IT bude stále v kurze."

Viac informácií

Ochutnávka nášho štúdia

Viac informácií

"Choď za svojim snom."

Viac informácií

Otázky a odpovede

Viac informácií

"Moje očakávania sa splnili."

Viac informácií

"Podstatný je záujem."

Viac informácií

Kontaktujte nás

Viac informácií

"V IT v kurze vedia, čo robia!"

Viac informácií
x

ODCHÁDZAŠ?

Prihlás sa na odoberanie newslettra. Raz do mesiaca získaš informáciu o pripravovaných aktivitách a zároveň sa naučíš niečo nové nielen z oblasti IT.