Prejsť na navigáciu

IT pozícia očami absolventa: Salesforce Marketing Cloud Developer

V IT v kurze sme veľmi radi, že sme už niekoľko rokov partnerom spoločnosti Accenture na Slovensku. Vďaka našej spolupráci sa otvorili dvere do IT mnohým úspešným absolventom a Michal je jedným z nich:

„V Accenture si plne uvedomujeme potrebu zvyšovania úrovne digitálnych zručností pre úspešné uplatnenie sa na trhu práce a napredovanie celej našej krajiny. Aj z toho dôvodu organizujeme vlastné programy a podporujeme viaceré organizácie a inštitúcie, ktoré sa tejto problematike aktívne venujú. Už niekoľko rokov sme tiež partnerom IT v kurze. Za celé obdobie spolupráce viac ako 200 absolventov IT v kurze absolvovalo stáž a viac ako 80 absolventov dodnes pracuje na rôznych IT pozíciách v našej spoločnosti. Na základe týchto výsledkov sme presvedčení, že úspešní absolventi IT v kurze budú dobre pripravení na naštartovanie svojej kariéry v oblasti moderných informačných technológií.“
Alena Kanabová, riaditeľka pre firemnú spoločenskú zodpovednosť v Accenture na Slovensku


Štúdium otvárame vždy 2x do roka, a to vo febrári a v septembri. Najbližší semester otvárame 6.9.2021.

Chcem vedieť viac


x

ODCHÁDZAŠ?

Prihlás sa na odoberanie newslettra. Raz do mesiaca získaš informáciu o pripravovaných aktivitách a zároveň sa naučíš niečo nové nielen z oblasti IT.