Prejsť na navigáciu

Výhody štúdia s IT v kurze

Vieš čo má v tvojom živote hneď po zdraví najväčšiu cenu? Drahé auto či vila na pláži? Nie, o tie môžeš kedykoľvek prísť a časom strácajú na hodnote. Najcennejšie „veci“ v našom živote nie sú hmotné a nik Ti ich nevezme. Sú to vedomosti a zážitky. Vedomosti sú o to cennejšie, že nám prinášajú množstvo príležitostí, vďaka ktorým si vieme život obohatiť nielen o zážitky, ale aj o hmotné veci, bez ktorých sa náš život nezaobíde.

 A práve vedomosti sú to, čo Ti my v IT v kurze vieme ponúknuť. Prečo však študovať práve s nami? Prejdime si najdôležitejšie výhody. 

Celé štúdium je ONLINE
Táto forma štúdia je čoraz populárnejšia, no je dôležité povedať, že pre nás to nie je žiadna novinka. IT v kurze sa už viac ako 10 rokov venuje vzdelávaniu v oblasti IT a vďaka niekoľkoročným skúsenostiam máme kvalitný a prepracovaný systém – moderovaného online vzdelávania, vďaka ktorému sa naši úspešní absolventi po absolvovaní vzdelávacích programov zamestnávajú v IT firmách po celom Slovensku a aj v zahraničí. V IT v kurze nejde o improvizáciu ani o rýchle riešenie krízovej situácie, ale o roky skúseností a výsledkov. Naše 5-mesačné vzdelávacie programy Ťa reálne pripravia na vybranú juniorskú pozíciu v IT.

A prečo dnes študovať online? 

 • Kdekoľvek
  Príležitosti na sebarozvoj a budovanie kariéry sú len v hlavnom meste či vo veľkomestách? Omyl. S nami môžeš študovať z ľubovoľného miesta a dokonca nielen na Slovensku. Jedinou podmienkou je dostupný internet. Online šetrí čas, peniaze, našu planétu a aktuálne chráni aj Tvoje zdravie.
 • Popri súčasnom zamestnaní
  Túžiš po zmene v oblasti kariéry, no desí Ťa predstava neustáleho stresu a naháňania sa? Online je riešením. S nami študuješ vo večerných hodinách a miesto si vyberáš sám. Vzdelávacie programy sú koncipované tak, aby bolo možné študovať popri zamestnaní. Našimi študentmi sú často aj mamičky na materskej dovolenke alebo študenti vyšších ročníkov VŠ.
 • Nie si sám
  Online štúdium v Tebe možno evokuje myšlienku osamelého vojaka v poli nečitateľného kódu. Práve naopak, IT v kurze je komunitou absolventov a počas štúdia si študenti navzájom vytvárajú priateľské vzťahy medzi sebou aj s našimi lektormi. Študenti sa stretávajú vo virtuálnej učebni, vďaka ktorej rýchlejšie strácajú vzájomný ostych a o to lepšia je atmosféra na našich webinároch.
 • Technológie Ti nebudú cudzie
  Azda každá IT firma dnes vo veľkej miere využíva služby videokonferencií, resp. audio konferencií a zdieľania obrazovky. Je preto rozhodne konkurenčnou výhodou mať zručnosti aj v tejto oblasti. Naše webináre sú vo svojej podstate formou audio konferencie so zdieľaním obsahu. Takže už len samotnou účasťou na výučbe študent získava praktickú skúsenosť s touto dnes tak široko využívanou formou spolupráce, ktorá zefektívňuje spoluprácu tímov a jednotlivcov roztrúsených po celom svete. Absolvovaním nášho vzdelávacieho programu tak získaš ďalšiu dôležitú skúsenosť, ktorá Ti v budúcnosti ušetrí veľa času a možno aj stresu a Ty sa tak budeš môcť lepšie sústrediť na to, čo je naozaj podstatné.

Štúdium nie je ničím podmienené ani limitované 
IT v kurze ako moderné a profesionálne IT online vzdelávanie je nastavené tak, že jeho výstupom je získanie reálnych odborných IT poznatkov a zručností smerujúcich k následnému získaniu práce v IT sfére. Často sa nás uchádzači o štúdium pýtajú, čo musia spĺňať na to, aby mohli študovať. Základným predpokladom je chuť sa vzdelávať a pracovať na sebe s cieľom naštartovať svoju kariéru. Vek nerozhoduje a predošlé skúsenosti nie sú podmienkou. Ak disponuješ predpokladmi, ako sú logické a analytické myslenie, IT v kurze urobí IT-čkára aj z Teba!

Ako je to možné? Tajomstvo nášho úspechu je v tom, že našich študentov najskôr naučíme premýšľať tak, ako premýšľajú IT-čkári. Postupne sa dokážu pozerať na problémy algoritmicky, rozdeliť úlohu do jednotlivých logických krokov, ktoré ich dovedú k cieľu. Pochopia tak základné princípy spoločné pre všetky programovacie jazyky. Túto časť vzdelávacích programov sme nazvali Programming Fundamentals. Tento koncept zaručuje, že študenti rozumejú učivu v odbornej časti a dokážu ju neskôr efektívne aplikovať na akúkoľvek úlohu v praxi. Preto má IT v kurze vo výsledku viac ako len bežných absolventov. Má IT-čkárov pripravených na juniorskú pozíciu v odbore, ktorý si vybrali. 

IT bude vždy v kurze
Udalosti posledných mesiacov zmenili mnoho. Opatrenia, ktoré nás chránili pred rizikom ochorenia, výrazne ovplyvnili trh práce. Kým nezamestnanosť na Slovensku počas roka 2020 neustále narastá a o prácu prišlo už viac ako 40 000 ľudí, v IT je všetko inak. Analýzy pracovných portálov prinášajú pozitívne správy. Pracovné ponuky opäť pribúdajú a najviac ich je v odvetví informačných technológií. IT firmy stále pociťujú akútny nedostatok nových pracovných síl a nových ľudí potrebujú ako soľ. V priemere za prvý polrok 2020 v porovnaní s rovnakým obdobím roka 2019 vzrástla zamestnanosť v informačných a komunikačných činnostiach o 5,1 percenta. A skvelou správou je aj to, že nejde len o klasické IT pozície. Medzi najžiadanejšie pozície patrí aj pozícia administratívneho pracovníka, ktorá si vyžaduje pokročilú znalosť nástrojov balíka MS Office, čo hravo zvládneš vďaka 5-mesačnému vzdelávaciemu programu Office Specialist/Manager. Tak čo, stále váhaš, či sa Ti vzdelanie v IT vyplatí? Ak si hľadáš prácu, zváž aj túto možnosť, možno je to Tvoja príležitosť. Pri rozhodovaní Ti možno pomôžu referencie od našich absolventov

Ak potrebuješ poradiť, radi Ti poskytneme všetky potrebné informácie a určite nájdeme vhodný spôsob financovania. Kontaktuj nás telefonicky, emailom či správou a pomôžeme Ti s výberom vhodného typu štúdia. 

Štúdium otvárame dvakrát ročne, a to vždy vo februári a v septembri. Konkrétne termíny začiatku sú uvedené pri každom programe. Za včasné prihlásenie v rámci zľavového countdownu Ti vieme poskytnúť zľavu až do výšky 10% z celkovej ceny kurzovného.

Chcem vedieť viac

Nový semester začína 2.9.

Viac informácií

Ako sa prihlásiť?

Viac informácií

Prihlás sa dnes a získaj zľavu

Viac informácií

"Počítač, Google a veľa, veľa kávy."

Viac informácií

Ako uhradiť kurzovné?

Viac informácií

"Tí, ktorí kontrolujú kód, kontrolujú svet!"

Viac informácií

"Netreba čakať a odkladať štúdium."

Viac informácií

Kurzoviny

Viac informácií

"Najviac oceňujem prístup lektorov."

Viac informácií

"Prešiel som procesom zmeny."

Viac informácií

"IT bude stále v kurze."

Viac informácií

Ochutnávka nášho štúdia

Viac informácií

"Choď za svojim snom."

Viac informácií

Otázky a odpovede

Viac informácií

"Moje očakávania sa splnili."

Viac informácií

"Podstatný je záujem."

Viac informácií

Kontaktujte nás

Viac informácií

"V IT v kurze vedia, čo robia!"

Viac informácií
x

ODCHÁDZAŠ?

Prihlás sa na odoberanie newslettra. Raz do mesiaca získaš informáciu o pripravovaných aktivitách a zároveň sa naučíš niečo nové nielen z oblasti IT.