Prejsť na navigáciu

IT chce práve Teba!

Prečo? Dopyt po špecialistoch v IT stále rastie. Informatikov firmy potrebujú ako soľ a sú ochotné za kvalitu aj náležite zaplatiť. IT možno nikdy nebolo v Tvojom hľadáčiku na prvom mieste, no začať pracovať na dobre ohodnotenej pozícii v IT je možno jednoduchšie, ako si myslíš. IT firmy totiž dnes nehľadajú len expertov, ale aj ľudí na juniorske pozície. 

Každý rok rastie počet firiem a miest, kde sú potrební práve informatici. Firmy automatizujú a digitalizujú svoje procesy a bez odborníkov to nedokážu. Len na portáli profesia.sk aktuálne nájdeš viac ako 1000 neobsadených IT pozícii a v skutočnosti ich je oveľa viac. Ich počet bude navyše v ďalších rokoch len rásť. 

Chcem pracovať v IT, čo na to potrebujem?

Rovnica kvalitný programátor = absolvent IT odboru na univerzite už dávno neplatí. Pracovať na dobre platenej pozícii v IT sektore dnes môžeš aj bez toho, aby si strávil roky štúdiom na univerzite. 

Rovnako ako náš absolvent Lukáš, ktorý sa rozhodol zmeniť svoju kariéru a prácu v automobilke vymenil za pozíciu Software Testera. (rozhovor s Lukášom si môžeš prečítať TU)

Aj na internete nájdeš kvalitné kurzy, no zorientovať sa v nich nie je jednoduché. Nikto Ti navyše neporadí, ktorou cestou sa vybrať, aké štúdium zvoliť a ako postupovať tak, aby si získal kvalifikáciu na konkrétnu pracovnú pozíciu. Kľúčom k úspechu totiž nie je len vybrať si správny kurz, ale nájsť aj oporu v lektorovi a mentoroch, ktorí poradia a usmernia. Úspech sa potom dostaví sám.

Čo nájdeš len u nás? Pripravíme Ťa na konkrétnu pozíciu. 

Zabudni na anonymné kurzy s tisíckami účastníkov a bez priameho kontaktu s lektorom. IT chce čas, trpezlivosť, no najmä podporu od skúsenejších. Práve preto sme pre Teba pripravili hneď niekoľko vzdelávacích programov rozličnej náročnosti. Len IT v kurze Ťa pripraví na konkrétnu pracovnú pozíciu podľa typu programu, ktorý si vyberieš. Naše programy Ťa prevedú svetom informačných technológií a pomôžu nakopnúť Tvoju kariéru tým správnym smerom. 

S IT v kurze budeš pripravený na výkon konkrétnej pracovnej pozície už za 5 mesiacov.

Naše vzdelávacie programy už absolvovalo vyše 500 ľudí a prácu si vďaka našej pomoci našlo viac ako 90% našich absolventov. Pridaj sa k nim už dnes. 

Ako to u nás funguje? Kvalitné vzdelávanie kedykoľvek a kdekoľvek.

Nebudeme Ti sľubovať, že sa naučíš programovať za mesiac. No môžeme Ti sľúbiť, že po dokončení niektorého z našich vzdelávacích programov budeš správne motivovaný s množstvom praktických a teoretických znalostí. Nenaučíme Ťa len tvrdé znalosti. Ukážeme Ti aj ako si správne napísať životopis či motivačný list, ako sa odprezentovať na pracovnom pohovore a naučíme Ťa ďalšie užitočné znalosti, vďaka ktorým získaš na pohovore konkurenčnú výhodu. 

Vzdelávame cez online vzdelávací portál METIS Academy. Nejde však o žiadne off-line videá či prezentácie. Pri štúdiu budeš vo vopred dohodnutom čase v priamej interakcii s lektorom a s ostatnými študentami vo virtuálnej učebni. Cez online portál budeš dostávať aj domáce úlohy, ktoré si jednoducho vypracuješ v čase, ktorý Ti vyhovuje, ako aj hodnotenia lektora. 

Prečo IT v kurze?

- Vďaka online vzdelávaniu ušetríš množstvo času, ktorý by si inak strávil dochádzaním do fyzickej učebne.

- Nezáleží na tom, či máš alebo nemáš skúsenosti v IT. Naši skúsení lektori Ťa len za 5 mesiacov krok za krokom pripravia na tvoju vysnívanú pracovnú pozíciu.  

- Vieme, že prax je najlepšia škola. Už počas štúdia s IT v kurze máš šancu získať prax u niektorého z našich firemných partnerov. 

Mám záujem, no ako začať?

Vyber si jeden z našich najobľúbenejších vzdelávacích programov: 

Software tester - ideálna vstupenka do sveta IT (aj bez predchádzajúcich skúseností s IT) a zároveň skvelý štart pre ďalší profesijný rast. (viac o programe Software Tester)

Front-End Developer -  Chcel by si byť tým, koho prácu bude na webe priamo vidno? Staň sa Front-End vývojárom a naučíš sa vytvárať webové aplikácie úplne od nuly. (viac o programe Front-End Developer)

Java Developer Junior - Java je najrozšírenejšia platforma, ktorá sa používa na programovanie aplikácií. V Jave sa dá naprogramovať takmer všetko - od webových stránok až po mobilné aplikácie. (viac o programe Java Developer Junior)

C# Developer Junior - Programovanie v C# patrí medzi najžiadanejšie zručnosti na IT trhu využívané pri programovaní webových, desktopových, tabletových a cloudových aplikácií. (viac o programe C# Developer Junior)

Všetky vzdelávacie programy

Ak máš záujem, no potreboval by si vedieť viac, ozvi sa nám. Radi Ti poradíme. 

Štúdium otvárame dvakrát ročne, a to vždy vo februári a v septembri. Konkrétne termíny začiatku sú uvedené pri každom programe. Za včasné prihlásenie v rámci zľavového countdownu Ti vieme poskytnúť zľavu až do výšky 10% z celkovej ceny kurzovného.

Chcem vedieť viacNový semester začína 2.9.

Viac informácií

Ako sa prihlásiť?

Viac informácií

Prihlás sa dnes a získaj zľavu

Viac informácií

"Počítač, Google a veľa, veľa kávy."

Viac informácií

Ako uhradiť kurzovné?

Viac informácií

"Tí, ktorí kontrolujú kód, kontrolujú svet!"

Viac informácií

"Netreba čakať a odkladať štúdium."

Viac informácií

Kurzoviny

Viac informácií

"Najviac oceňujem prístup lektorov."

Viac informácií

"Prešiel som procesom zmeny."

Viac informácií

"IT bude stále v kurze."

Viac informácií

Ochutnávka nášho štúdia

Viac informácií

"Choď za svojim snom."

Viac informácií

Otázky a odpovede

Viac informácií

"Moje očakávania sa splnili."

Viac informácií

"Podstatný je záujem."

Viac informácií

Kontaktujte nás

Viac informácií

"V IT v kurze vedia, čo robia!"

Viac informácií

Prihlás sa do 30.6. a získaj zľavu 4%

Viac informácií

Preplatenie kurzovného pre UoZ

Viac informácií
x

ODCHÁDZAŠ?

Prihlás sa na odoberanie newslettra. Raz do mesiaca získaš informáciu o pripravovaných aktivitách a zároveň sa naučíš niečo nové nielen z oblasti IT.