Prejsť na navigáciu

IT chce práve Teba!

Prečo? Dopyt po špecialistoch v IT stále rastie. Informatikov firmy potrebujú ako soľ a sú ochotné za kvalitu aj náležite zaplatiť. IT možno nikdy nebolo v Tvojom hľadáčiku na prvom mieste, no začať pracovať na dobre ohodnotenej pozícii v IT je možno jednoduchšie, ako si myslíš. IT firmy totiž dnes nehľadajú len expertov, ale aj ľudí na juniorske pozície. 

Každý rok rastie počet firiem a miest, kde sú potrební práve informatici. Firmy automatizujú a digitalizujú svoje procesy a bez odborníkov to nedokážu. Len na portáli profesia.sk aktuálne nájdeš viac ako 1000 neobsadených IT pozícii a v skutočnosti ich je oveľa viac. Ich počet bude navyše v ďalších rokoch len rásť. 

Chcem pracovať v IT, čo na to potrebujem?

Rovnica kvalitný programátor = absolvent IT odboru na univerzite už dávno neplatí. Pracovať na dobre platenej pozícii v IT sektore dnes môžeš aj bez toho, aby si strávil roky štúdiom na univerzite. 

Rovnako ako náš absolvent Lukáš, ktorý sa rozhodol zmeniť svoju kariéru a prácu v automobilke vymenil za pozíciu Software Testera. (rozhovor s Lukášom si môžeš prečítať TU)

Aj na internete nájdeš kvalitné kurzy, no zorientovať sa v nich nie je jednoduché. Nikto Ti navyše neporadí, ktorou cestou sa vybrať, aké štúdium zvoliť a ako postupovať tak, aby si získal kvalifikáciu na konkrétnu pracovnú pozíciu. Kľúčom k úspechu totiž nie je len vybrať si správny kurz, ale nájsť aj oporu v lektorovi a mentoroch, ktorí poradia a usmernia. Úspech sa potom dostaví sám.

Čo nájdeš len u nás? Pripravíme Ťa na konkrétnu pozíciu. 

Zabudni na anonymné kurzy s tisíckami účastníkov a bez priameho kontaktu s lektorom. IT chce čas, trpezlivosť, no najmä podporu od skúsenejších. Práve preto sme pre Teba pripravili hneď niekoľko vzdelávacích programov rozličnej náročnosti. Len IT v kurze Ťa pripraví na konkrétnu pracovnú pozíciu podľa typu programu, ktorý si vyberieš. Naše programy Ťa prevedú svetom informačných technológií a pomôžu nakopnúť Tvoju kariéru tým správnym smerom. 

S IT v kurze budeš pripravený na výkon konkrétnej pracovnej pozície už za 5 mesiacov.

Naše vzdelávacie programy už absolvovalo vyše 500 ľudí a prácu si vďaka našej pomoci našlo viac ako 90% našich absolventov. Pridaj sa k nim už dnes. 

Ako to u nás funguje? Kvalitné vzdelávanie kedykoľvek a kdekoľvek.

Nebudeme Ti sľubovať, že sa naučíš programovať za mesiac. No môžeme Ti sľúbiť, že po dokončení niektorého z našich vzdelávacích programov budeš správne motivovaný s množstvom praktických a teoretických znalostí. Nenaučíme Ťa len tvrdé znalosti. Ukážeme Ti aj ako si správne napísať životopis či motivačný list, ako sa odprezentovať na pracovnom pohovore a naučíme Ťa ďalšie užitočné znalosti, vďaka ktorým získaš na pohovore konkurenčnú výhodu. 

Vzdelávame cez online vzdelávací portál METIS Academy. Nejde však o žiadne off-line videá či prezentácie. Pri štúdiu budeš vo vopred dohodnutom čase v priamej interakcii s lektorom a s ostatnými študentami vo virtuálnej učebni. Cez online portál budeš dostávať aj domáce úlohy, ktoré si jednoducho vypracuješ v čase, ktorý Ti vyhovuje, ako aj hodnotenia lektora. 

Prečo IT v kurze?

- Vďaka online vzdelávaniu ušetríš množstvo času, ktorý by si inak strávil dochádzaním do fyzickej učebne.

- Nezáleží na tom, či máš alebo nemáš skúsenosti v IT. Naši skúsení lektori Ťa len za 5 mesiacov krok za krokom pripravia na tvoju vysnívanú pracovnú pozíciu.  

- Vieme, že prax je najlepšia škola. Už počas štúdia s IT v kurze máš šancu získať prax u niektorého z našich firemných partnerov. 

Mám záujem, no ako začať?

Vyber si jeden z našich najobľúbenejších vzdelávacích programov: 

Software tester - ideálna vstupenka do sveta IT (aj bez predchádzajúcich skúseností s IT) a zároveň skvelý štart pre ďalší profesijný rast. (viac o programe Software Tester)

Front-End Developer -  Chcel by si byť tým, koho prácu bude na webe priamo vidno? Staň sa Front-End vývojárom a naučíš sa vytvárať webové aplikácie úplne od nuly. (viac o programe Front-End Developer)

Java Developer Junior - Java je najrozšírenejšia platforma, ktorá sa používa na programovanie aplikácií. V Jave sa dá naprogramovať takmer všetko - od webových stránok až po mobilné aplikácie. (viac o programe Java Developer Junior)

C# Developer Junior - Programovanie v C# patrí medzi najžiadanejšie zručnosti na IT trhu využívané pri programovaní webových, desktopových, tabletových a cloudových aplikácií. (viac o programe C# Developer Junior)

Všetky vzdelávacie programy

Ak máš záujem, no potreboval by si vedieť viac, ozvi sa nám. Radi Ti poradíme. 

Chcem vedieť viacx

ODCHÁDZAŠ?

Prihlás sa na odoberanie newslettra. Raz do mesiaca získaš informáciu o pripravovaných aktivitách a zároveň sa naučíš niečo nové nielen z oblasti IT.