Prejsť na navigáciu

Ako postupovať, ak sa chcem prihlásiť?

Každý deň robíme nejaké rozhodnutia. Niektoré môžu byť veľmi dôležité, iné zasa triviálne. Ak príde na rozhodovanie, urobiť správny krok môže byť niekedy veľmi ťažké. Ako však postupovať, keď si sa už rozhodol pre štúdium s IT v kurze?

Prvým krokom je výber Tvojho smerovania. Uchádzači o štúdium si často vyberajú najmä podľa budúceho uplatnenia a podľa predstáv budúceho zárobku. Výber by si si mal však prispôsobiť najmä svojim vrodeným predpokladom a tomu, čo by Ťa napĺňalo. Je dôležité mať reálne predstavy o tom čo by bolo náplňou Tvojej práce. S výberom vhodného programu a výberom dĺžky štúdia Ti samozrejme radi pomôžeme. Dôkladne posúdime Tvoje doterajšie skúsenosti a predpoklady. Štúdium nie je limitované vekom, ani predošlými skúsenosťami. Ku každému z budúcich študentov pristupujeme individuálne. Rozhodnutie je ale len na Tebe. Ak máš záujem o nasmerovanie na vhodný program práve pre Teba, vyplň kontaktný formulár na našej webovej stránke pri tom vzdelávacom programe, o ktorý máš záujem. 

Ďalším krokom je rozhodnutie o tom, ako uhradíš kurzovné. Našim cieľom je, aby bolo naše štúdium dostupné každému. Preto študentom ponúkame rôzne formy pomoci pri jeho financovaní. Viac o týchto možnostiach sa dočítaš na našom blogu Vieš o lepšej investícii, než je vzdelanie?

Po dôkladnom zvážení výberu vzdelávacieho programu, školenia či balíka školení je potrebné už len vyplnenie Záväznej prihlášky. IT v kurze sa snaží o zjednodušenie všetkých krokov týkajúcich sa štúdia, a preto je aj záväzné prihlásenie uskutočňované online formou.

Následne Ťa budeme kontaktovať a dohodneme si všetky detaily. A čo potom? Potom sa začne Tvoja cesta za vysnívanou kariérou. Tak neodkladaj svoje rozhodnutie. Nezabúdaj, úspešní ľudia robia rozhodnutia rýchlo.

Uchádzačom o štúdium zároveň ponúkame možnosť konzultácie k výberu vhodného programu. V prípade záujmu uchádzač vyplní formulár na Free školenie. V rámci Free školenia sa uchádzač dozvie všetko potrebné o štúdiu, pozrie si ukážky z našich webinárov, môže si overiť svoje znalosti z anglického a nemeckého jazyka, či predpoklady pre vstup do sveta IT.

Štúdium otvárame dvakrát ročne, a to vždy vo februári a v septembri. Konkrétne termíny začiatku sú uvedené pri každom programe. Za včasné prihlásenie v rámci zľavového countdownu Ti vieme poskytnúť zľavu až do výšky 10% z celkovej ceny kurzovného.

Chcem vedieť viac

Nový semester začína 2.9.

Viac informácií

Ako sa prihlásiť?

Viac informácií

Prihlás sa dnes a získaj zľavu

Viac informácií

"Počítač, Google a veľa, veľa kávy."

Viac informácií

Ako uhradiť kurzovné?

Viac informácií

"Tí, ktorí kontrolujú kód, kontrolujú svet!"

Viac informácií

"Netreba čakať a odkladať štúdium."

Viac informácií

Kurzoviny

Viac informácií

"Najviac oceňujem prístup lektorov."

Viac informácií

"Prešiel som procesom zmeny."

Viac informácií

"IT bude stále v kurze."

Viac informácií

Ochutnávka nášho štúdia

Viac informácií

"Choď za svojim snom."

Viac informácií

Otázky a odpovede

Viac informácií

"Moje očakávania sa splnili."

Viac informácií

"Podstatný je záujem."

Viac informácií

Kontaktujte nás

Viac informácií

"V IT v kurze vedia, čo robia!"

Viac informácií

Prihlás sa do 31.7. a získaj zľavu 2%

Viac informácií

Preplatenie kurzovného cez ÚP

Viac informácií
x

ODCHÁDZAŠ?

Prihlás sa na odoberanie newslettra. Raz do mesiaca získaš informáciu o pripravovaných aktivitách a zároveň sa naučíš niečo nové nielen z oblasti IT.