Prejsť na navigáciu

Ako si správne vybrať vzdelávací program?

Pri výbere správneho vzdelávacieho programu je kľúčovým faktorom poznať samého seba. Byť k sebe úprimný, nepodceňovať sa, či naopak, nepreceňovať svoje schopnosti a predpoklady. Vzdelávacie programy IT v kurze sú koncipované tak, aby ich zvládol aj úplný začiatočník bez predchádzajúcich skúseností z IT prostredia. Kľúčovými predpokladmi pre úspešné zvládnutie štúdia sú chuť, odhodlanie a vytrvalosť. Už po 5-mesiacoch je úspešný absolvent vzdelávacieho programu pripravený vykonávať pracovnú pozíciu, na ktorú je program zameraný.

Náročnosť jednotlivých programov nie je úplne rovnaká:

1. Správna voľba pre začiatočníka, ktorý chce pracovať v IT:

2. Minimálne skúsenosti s programovaním sú výhodou pre:

3.Pre všeobecné používanie PC v ľubovoľnej oblasti života alebo práce:


Uchádzačom o štúdium zároveň ponúkame možnosť konzultácie k výberu vhodného programu. V prípade záujmu uchádzač vyplní formulár na Free školenie. V rámci Free školenia sa uchádzač dozvie všetko potrebné o štúdiu, pozrie si ukážky z našich webinárov, môže si overiť svoje znalosti z anglického a nemeckého jazyka, či predpoklady pre vstup do sveta IT. 

Študentov dokážeme už za 5-mesiacov pripraviť na nástup na juniorskú pracovnú pozíciu. Ako je to možné? Prečítaj si viac v článku IT-čkárom za 5-mesiacov? S IT v kurze áno!

 Veľkým plusom je, že absolvent 5-mesačného vzdelávacieho programu má po nástupe na danú pozíciu možnosť pokračovať v štúdiu a získava tak vzdelanie a prax zároveň. Štúdium pre neho nie je problémom ani po finančnej stránke, keďže už po prvých 5-mesiacoch štúdia pracuje na dobre platenej pozícii. 

Štúdium otvárame dvakrát ročne, a to vždy vo februári a v septembri. Konkrétne termíny začiatku sú uvedené pri každom programe. Za včasné prihlásenie v rámci zľavového countdownu Ti vieme poskytnúť zľavu až do výšky 10% z celkovej ceny kurzovného.

Chcem vedieť viac


Kontaktujte nás

Viac informácií

Ako sa prihlásiť?

Viac informácií

Prihlás sa dnes a získaj zľavu

Viac informácií

"Počítač, Google a veľa, veľa kávy."

Viac informácií

Ako uhradiť kurzovné?

Viac informácií

"Tí, ktorí kontrolujú kód, kontrolujú svet!"

Viac informácií

"Netreba čakať a odkladať štúdium."

Viac informácií

Kurzoviny

Viac informácií

"Najviac oceňujem prístup lektorov."

Viac informácií

"Prešiel som procesom zmeny."

Viac informácií

"IT bude stále v kurze."

Viac informácií

Ochutnávka nášho štúdia

Viac informácií

"Choď za svojim snom."

Viac informácií

Tvoja decembrová zľava - 2%

Viac informácií

Otázky a odpovede

Viac informácií

Vianočný kvíz

Viac informácií

"Moje očakávania sa splnili."

Viac informácií
x

ODCHÁDZAŠ?

Prihlás sa na odoberanie newslettra. Raz do mesiaca získaš informáciu o pripravovaných aktivitách a zároveň sa naučíš niečo nové nielen z oblasti IT.