Prejsť na navigáciu

BLOG: Ako sa stať IT-čkárom s IT v kurze – už v piatich krokoch

Úrad pre štatistiku práce Bureau of Labor Statistics so sídlom vo Washingtone, ktorý zhromažďuje, analyzuje a zverejňuje informácie o mnohých aspektoch ekonomiky a pracovnom trhu uvádza, že miera zamestnanosti v IT porastie do roku 2028 o ďalších 13%. Je to viac než dvojnásobok priemernej miery očakávaného rastu pre všetky ostatné povolania. Často sa pri IT pozíciách hovorí o tom, že sú dobre platené. Dôvodov pracovať v informačných technológiách je však viacero. Tiež sa chceš stať súčasťou tohto odvetvia so sľubnou budúcnosťou? S IT v kurze na to stačí len pár krokov!

5 krokov na ceste do IT:

1. Vyplň nezáväznú registráciu                      
Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. V tomto prípade je to však naopak! Naša webová stránka obsahuje podrobné informácie, no niet nad informácie z prvej ruky. Záujemca o štúdium má možnosť vyplniť nazáväznú registráciu, po ktorej bude kontaktovaný a bude mať možnosť klásť otázky, ktoré ho zaujímajú. Či už sú to možnosti, financovanie alebo výhody štúdia.

2. Absolvuj Free školenie
Ďalším krokom je absolvovanie nášho Free školenia. Zistíš, ako prebieha výučba a pozrieš si ukážky z webinárov. Budeš si môcť overiť, ako si na tom s logickým a analytickým myslením a otestuješ si  svoje znalosti z anglického a nemeckého jazyka. Uchádzačom o štúdium odporúčame vypĺňať testy v pokojnom prostredí a v čase, kedy nie sú unavení alebo rušení nepriaznivými vplyvmi. V prípade záujmu máš následne možnosť prihlásiť sa na konzultáciu zameranú na výber vhodného vzdelávacieho programu. Stačí vyplniť formulár a my Ti pošleme potrebné informácie.

3. Konzultuj výber vhodného programu
Konzultácia prebieha formou vopred dohodnutého telefonického rozhovoru. Uchádzačom o štúdium opäť odporúčame vytvoriť si na dohodnutý čas vhodné podmienky. Konzultácia pozostáva z analýzy výsledkov získaných z testov predpokladov pre prácu v IT a z časti, v ktorej uchádzačovi kladieme osobné otázky. Výsledok nás nasmeruje k vhodnému vzdelávaciemu programu, čo považujeme za kľúčový krok na ceste do IT. Cieľom IT v kurze nie je mať stovky či tisíce absolventov s povrchným vzdelaním. Našou snahou je to, aby vďaka nám rástli ďalší a ďalší spokojní IT-čkári, ktorí si nájdu zmysluplnú a dostatočne ohodnotenú prácu a tá ich bude obohacovať.

(Žiaden z predchádzajúcich krokov nie je záväzný ani spoplatnený.)

4. Vyplň záväznú prihlášku
Ak sa už finálne rozhodneš pre štúdium s IT v kurze, nasleduje vyplnenie Záväznej prihlášky v online podobe. Jednou z výhod nášho štúdia je aj zľavový countdown. Čo to znamená? Čím skôr sa prihlásiš na štúdium, tým väčšiu zľavu získaš.

5. Usilovne študuj a nájdi si po piatich mesiacoch prácu snov
Čo je to päť mesiacov... A ako je vôbec možné, že sa za taký krátky čas staneš IT-čkárom?  Rokmi brúsený koncept vzdelávania a profesionálni lektori sú zárukou úspechu našich absolventov. Dáme Ti tú najdôležitejšiu radu - priprav sa na poriadnu jazdu! Musíš byť uzrozumený s tým, že Ťa štúdium bude stáť veľké množstvo času a úsilia. Najdôležitejší bude Tvoj prístup, Tvoje nasadenie a Tvoja vytrvalosť. Ver, že ak sa budeš štúdiu venovať naplno, bude to stáť za to. Veľká väčšina našich absolventov si prácu našla počas, či bezprostredne po ukončení štúdia! Jednou z nich je aj Ivana:


Návod už máš, zvyšok je na Tebe. O tom, aká bude Tvoja cesta do IT, rozhoduješ len Ty!

Nový semester začína 2.9.

Viac informácií

Ako sa prihlásiť?

Viac informácií

Prihlás sa dnes a získaj zľavu

Viac informácií

"Počítač, Google a veľa, veľa kávy."

Viac informácií

Ako uhradiť kurzovné?

Viac informácií

"Tí, ktorí kontrolujú kód, kontrolujú svet!"

Viac informácií

"Netreba čakať a odkladať štúdium."

Viac informácií

Kurzoviny

Viac informácií

"Najviac oceňujem prístup lektorov."

Viac informácií

"Prešiel som procesom zmeny."

Viac informácií

"IT bude stále v kurze."

Viac informácií

Ochutnávka nášho štúdia

Viac informácií

"Choď za svojim snom."

Viac informácií

Otázky a odpovede

Viac informácií

"Moje očakávania sa splnili."

Viac informácií

"Podstatný je záujem."

Viac informácií

Kontaktujte nás

Viac informácií

"V IT v kurze vedia, čo robia!"

Viac informácií

Prihlás sa do 30.6. a získaj zľavu 4%

Viac informácií

Preplatenie kurzovného pre UoZ

Viac informácií
x

ODCHÁDZAŠ?

Prihlás sa na odoberanie newslettra. Raz do mesiaca získaš informáciu o pripravovaných aktivitách a zároveň sa naučíš niečo nové nielen z oblasti IT.