Kontaktujte nás

Viac informácií

Ako sa prihlásiť?

Viac informácií

Prihlás sa dnes a získaj zľavu

Viac informácií

"Počítač, Google a veľa, veľa kávy."

Viac informácií

Ako uhradiť kurzovné?

Viac informácií

"Tí, ktorí kontrolujú kód, kontrolujú svet!"

"Netreba čakať a odkladať štúdium."

Viac informácií

Kurzoviny

Viac informácií

"Najviac oceňujem prístup lektorov."

Viac informácií

"Prešiel som procesom zmeny."

Viac informácií

"IT bude stále v kurze."

Ochutnávka nášho štúdia

Viac informácií

"Choď za svojim snom."

Viac informácií

Využi šancu a prihlás sa do 25.9.

Viac informácií

Kvalitné vzdelanie je nutnou podmienkou pre atraktívne a dobre ohodnotené zamestnanie

Cieľom nášho vzdelávania je pripraviť záujemcov na výkon konkrétnej pracovnej pozície v oblasti vývoja softvéru prostredníctvom 5-mesačných vzdelávacích programov Software Tester, Java, C# a Front-End Developer, pričom Office Specialist/Manager zahŕňa všeobecné zručnosti potrebné pri práci s PC najmä na manažérskych pozíciach, ktoré sú v kombinácii so znalosťou nemeckého jazyka čoraz viac požadované nielen IT spoločnosťami. Pomôžeme zdokonaliť prácu s PC (balíky školení - ako správne a s istotou používať PC, prostredníctvom neho komunikovať, efektívne spracovávať, analyzovať a prezentovať informácie na manažérskej úrovni), prehĺbiť znalosti v určitej oblasti IT (školenia - databázy a počítačové siete) a získať mäkké zručnosti (komunikačné a prezentačné zručnosti, tímová spolupráca a časový manažment, príprava na pracovný pohovor a vytvorenie životopisu, ktorý zaujme) potrebné pri uchádzaní sa o nové zamestnanie.


Zvýšené nároky na nových zamestnancov prispeli k tomu, že sme vytvorili nové 2,5-ročné štúdium softvérového inžinierstva a 3-ročné štúdium nemeckého jazyka, na ktoré je možné prihlásiť sa aj po jednotlivých semestroch alebo ročníkoch, pričom je možné ich absolvovať aj súbežne. Naši študenti sa môžu zúčastniť pracovnej stáže u našich firemných partnerov, prípadne od nich môžu získať pracovnú ponuku už po prvých 5 mesiacoch vzdelávania a v štúdiu môžu pokračovať popri zamestnaní.


Vzdelávame prostredníctvom vzdelávacieho portálu METIS Academy, študovať je možné z ľubovoľného miesta (stačí internetové pripojenie) a v ľubovoľnom čase (okrem spoločných webinárov). Výučba prebieha pod vedením našich kvalitných a kvalifikovaných lektorov (profesionálov z praxe), ktorí pomáhajú s každým zadaním a úlohou, pričom tento spôsob plnenia zadaných úloh sa približuje reálnemu pracovnému prostrediu. Štúdium začína vždy v septembri a vo februári a je potrebné sa mu venovať 3 hodiny denne, čo je možné aj popri zamestnaní. Pri INTENZÍVNYCH vzdelávacích programoch, ktoré sú kombináciou dvoch 5-mesačných vzdelávacích programov prebiehajúcich súbežne je intenzita vzdelávania 6 hodín denne (tieto spĺňajú požiadavky úradu práce na ich preplatenie nezamestnaným uchádzačom o zamestnanie cez KOMPAS+).

Prečítajte si o IT v kurze z prvej ruky

Viviana Malíková

Viviana Malíková

Absolventka IT v kurze

2023

Software Tester

"Kurz odporúčam každému, kto sa nechce stratiť vo svete, ani v tom virtuálnom. Najviac si vážim prístup lektorov, ktorí sa podelili o svoje odborné znalosti. Nielenže nám do hlavy vštepovali množstvo potrebných informácií, ale motivovali nás aj k tomu, aby sme na sebe neprestali pracovať. Dávali nám aj praktické rady a uvádzali príklady z praxe, čo bolo tiež veľmi prínosné."

Vivianu k štúdiu s IT v kurze inšpiroval úspech jej sestry Tatiany, ktorá v roku 2016 absolvovala náš vzdelávací program Softvare Tester a dnes pracuje ako Senior Consultant v medzinárodnej spoločnosti.

Michaela Gazdová

Stážistka METIS Academy

2023

„Ako osoba, ktorá bola len bežným užívateľom PC bez predchádzajúcich skúseností s prácou v IT, som mala obavy, či mi bude všetko vysvetlené tak, aby som tomu porozumela aj ja. V IT v kurze však nikdy nebol problém s vyriešením prípadných nejasností. 

Štúdium bolo pre mňa veľkým prínosom. Samozrejme nikto človeku do hlavy rozum nenaleje a treba sa pripravovať a venovať tomu čas, ale všetci vyučujúci sú veľmi ľudskí, ochotní a informácie vždy vysvetlili veľmi zrozumiteľne.“ 

Ľuboš Čičut

Absolvent IT v kurze

2023

Java Developer Junior

„Ak už dlho rozmýšľaš nad zamestnaním v IT sektore a nemôžeš sa dokopať k štúdiu, tak IT v kurze Ti ponúka super možnosť. Všetky potrebné materiály, lektorov, na ktorých sa môžeš vždy obrátiť a úlohy, ktoré Ťa naučia presne to, čo potrebuješ. 

Katarína Štangová

Absolvent IT v kurze

2023

Java Developer Junior

„Výborný prístup a ochota naučiť. 

František Galčin

Absolvent IT v kurze

2023

Front - End Developer

„Vzdelávací program od IT v kurze hodnotím veľmi pozitívne. Pre ľudí, ktorí uvažujú nad zmenou zamestnania týmto smerom, je to určite dobrý odrazový mostík. 
Tibor Mészáros

Tibor Mészáros

Absolvent IT v kurze

2015

Software Tester

„IT v kurze som si vybral preto, lebo mi na prvý pohľad bolo jasné, že to, čo vzdelávací program ponúka, je presne to, čo pre začiatok kariéry pre mňa v úplne novej oblasti IT sféry potrebujem. Online forma vzdelávania spolu s pracovnou stážou a práca na reálnych sú podľa mňa ideálne pre prípravu každého začiatočníka.
Tatiana Svetlíková

Tatiana Svetlíková

Absolventka IT v kurze

2023

Software Tester + Office Specialist/Manager

„Najviac mi vyhovovala komplexnosť a dĺžka štúdia, možnosť online štúdia z domu. Veľkou výhodou boli aj malé študijné skupinky, čím je vytvorený priestor pre individuálne konzultácie. V porovnaní s vysokou školou tu študent nájde priame zameranie na témy, ktoré mňa zaujali bez vaty naokolo. Je to skvelý štart mojej kariérnej cesty. 
Dominik Valo

Dominik Valo

Študent IT v kurze

2023

Java Developer Medior

„Vzdelávací program ponúka kvalitné vyučovanie, relevantný obsah a praktickú aplikáciu vedomostí. Zdôrazňuje interaktívne učenie, získavanie skúseností a rozvoj kritického myslenia. Prostredníctvom rôznych aktivít a projektov som získal praktické zručnosti. Odporúčam tento vzdelávací program tým, ktorí hľadajú vysoko kvalitné vzdelanie a príležitosť rozvíjať sa v danej oblasti. 
Michal Kissimon

Michal Kissimon

Študent IT v kurze

2023

Java Developer Junior

„Online štúdium s IT v kurze je pre mňa veľmi pohodlné. Bývam totiž úplne mimo veľkých miest, a preto je táto možnosť priam nutná. Neviem si predstaviť, ako inak by som mohol študovať popri zamestnaní. 
Júlia Kurillová

Júlia Kurillová

Študentka IT v kurze

2023

Software Tester

„Podľa môjho názoru je štúdium s IT v kurze prípravou na home office a hlavnú výhodu vidím v tom, že človeka to naučí individualite tým, že nemá pri sebe kolegu, spolužiaka. Veľakrát sa preto rozhodne si informáciu dohľadať sám namiesto čakania na odpoveď od kolegu. 
x

ODCHÁDZAŠ?

Prihlás sa na odoberanie newslettra. Raz do mesiaca získaš informáciu o pripravovaných aktivitách a zároveň sa naučíš niečo nové nielen z oblasti IT.