Prejsť na navigáciu

Kto sú naši úspešní absolventi?

| 24. 8. 2018

Tatiana a Mário nie sú len aktéri nášho videa, ale aj minuloroční úspešní absolventi projektu IT v kurze. Niekedy môže byt rozhodnutie prihlásiť sa do kurzu sprevádzané nielen mnohými otázkami, ale aj pochybnosťami. Niekedy je to strastiplná cesta, ktorá našich študentov privedie k nám.

Naše štúdium sa snažíme nastaviť tak, aby sme dali šancu ľudom, ktorí  nemusia byť absolventi IT odborov, ale svoju vysnívanú a dobre platenú prácu v IT majú šancu si nájsť. Dávame šancu mladým ľuďom, ktorí sa pri výbere školy rozhodli zle. Dávame šancu tým, ktorí pochybujú či čas a investície venované do štúdia sa im následne zúročia, pretože ich chceme presvedčiť, že je to dobre investovaný kapitál. 

IT v kurze je príbeh o mnohých úspešných absolventoch, ktorí sa zamestnali a stali sa pre trh práce atraktívni.

Niekedy stačí naozaj veľmi málo aby zamestnávatelia mali záujem o daného človeka. Niekedy je to chuť nebáť sa a pustiť sa do niečoho nového.

Máme radosť z každého absolventa, ktorý nám po skončení kurzu napíše email s poďakovaním. My dúfame, že takých príbehov bude stále viac. Veríme v odhodlaných mladých ľudí ako Tatiana a Mário, ktorí smerovanie svojej kariéry po skončení kurzu zmenili úspešne.