Prejsť na navigáciu

Aké spôsoby financovania ti ponúkame?

Snažíme sa, aby naše vzdelávanie bolo dostupné každému, preto umožňujeme niekoľko spôsobov, ako zaplatiť školné.  Ak by ti nevyhovovala ani jedna z možností, neváhaj nás kontaktovať a určite nájdeme spôsob, ako ti pomôcť.

1. Jednorázová platba

Školné môžeš uhradiť jednorázovou platbou, v jeho celej výške.

2. Young Talent Support (YTS)

Zo školného uhradíš na začiatku kurzu 200€ a platforma Young Talent Support ti poskytne finančnú výpomoc tým, že za teba prevezme záväzok uhradiť zvyšnú sumu školného. Túto finančnú výpomoc vrátiš jedným z 3 možných spôsobov:

a) YTS – Úhrada na splátky

Finančnú výpomoc vrátiš v pravidelných mesačných splátkach, pričom minimálna výška splátky je 200€.

b) YTS – RE-PAS

O preplatenie rekvalifikácie môžeš žiadať, ak si ako uchádzač o zamestnanie evidovaný na úrade práce a v predchádzajúcich 5 rokoch ti nebol poskytnutý príspevok na rovnakú alebo podobnú rekvalifikáciu. Kompletne vyplnenú požiadavku na rekvalifikáciu (tlačivá nájdeš na úrade práce) je potrebné predložiť úradu práce najneskôr 14 kalendárnych dní pred začiatkom požadovanej rekvalifikácie. Ak suma tvojho školného bude uhradená cez RE-PAS, tvoj počiatočný vklad vo výške 200€ ti bude vrátený.

c) YTS – Odložené splátky

Keďže sme presvedčení, že po absolvovaní nášho kurzu sa bez problémov zamestnáš, finančnú výpomoc budeš splácať až od prvej výplaty vo výške 35% z nej, minimálne však 200€ mesačne, pričom celú finančnú výpomoc musíš splatiť najneskôr do 18 mesiacov od začiatku štúdia.
Musíš však spĺňať nasledujúce podmienky:

a) vek do 30 rokov
b) nezamestnaný,
c) ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie.

Každú žiadosť o finančnú výpomoc budeme posudzovať individuálne a prejde schvaľovacím procesom.

Ak chceš byť zaradený do výberového procesu, pošli:

  • životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku,
  • motivačný list, v ktorom zdôvodníš prečo chceš študovať a prečo ti finančná situácia nedovoľuje štúdium si zaplatiť.

Mám záujem o kurz

Ak preferuješ niektorý z vyššie uvedených spôsobov platby, vyber si vzdelávací program a vyplň formulár pre nezáväzné prihlásenie. Následne ťa budeme kontaktovať. V prípade akýchkoľvek otázok nám napíš na info@itvkurze.sk.