IT v kurze>Ponuka vzdelávania>Ženy v (IT) kurze
Prejsť na navigáciu

Ženy v (IT) kurze

celé Slovensko
ako vzdelávame
5 mesiacov
Intenzita: 3 hodiny denne v ľubovoľnom čase
cena štúdia
1 980€ (Testerka), 2 490€ (JAVA alebo C#)

Vzdelávací program ponúka na výber špecializácie a mesačnú stáž:

* stáž nie je súčasť vzdelávacieho programu, predstavuje benefit pre najšikovnejšie študentky

V spolupráci so spoločnosťou Accenture sme pripravili pokračovanie vzdelávacieho programu, ktorý je určený len pre ženy. Naším cieľom je zvýšiť počet žien v IT, a preto je tento náš vzdelávací program vhodný aj pre záujemkyne, ktoré v IT oblasti nemajú žiadne alebo majú minimálne skúsenosti. Počas niekoľkých týždňov ich pripravíme na pracovné pozície v informačných technológiách a po úspešnom absolvovaní programu a následnom testovaní sa úspešné absolventky zúčastnia pracovnej stáže v spoločnosti Accenture a v prípade, ak sa zamestnajú, bude im preplatené školné. V prípade, ak sa niektoré absolventky v spoločnosti Accenture nezamestnajú, pripravíme ich na pracovný pohovor do iných spoločností.

Vzdelávací program otvárame dvakrát ročne:

  • 15. máj 2019
  • september 2019

V prípade záujmu o vzdelávací program vyplň formulár Nezáväzné prihlásenie na konci stránky.

Pre koho je štúdium určené?

Program je určený pre všetky ženy, ktoré:

  • študujú a popri štúdiu majú chuť aj pracovať
  • pracujú a chcú zmeniť svoje aktuálne pracovné zameranie
  • absolvovali štúdium na vysokej alebo strednej škole, nevedia sa na trhu práce uplatniť a chcú začať svoju kariéru v IT

Program nie je limitovaný vekom ani skúsenosťami.

Prihlásenie do vzdelávacieho programu

Po vyplnení nezáväzného prihlásenia ťa budeme kontaktovať a poskytneme ti bližšie informácie. Po zodpovedaní všetkých otázok ti pošleme záväznú prihlášku do vzdelávacieho programu a od apríla začínaš študovať. Spolu s prihláškou je potrebné poslať aj tvoj aktuálny životopis. Na všetkom sa dohodneme.

Forma štúdia

Štúdium, zamerané na konkrétnu pracovnú pozíciu v IT, realizujeme prostredníctvom vzdelávacieho portálu prezenčnou (dennou) formou, pri ktorej dochádza k priamej komunikácií a interakcii študenta s lektorom a s ostatnými študentami vo virtuálnej učebni bez ohľadu na to, či je študent fyzicky prítomný v učebni, alebo sa nachádza na inom mieste a je pripojený online.

Vstupný profil:

Záujemkyňa o štúdium nemusí mať žiadne predchádzajúce skúsenosti s IT. Vítané sú aspoň minimálne skúsenosti s grafickými programami, napríklad Photoshop a cit pre vizuálne detaily. V prípade programovacích jazykov by si mala mať aspoň minimálne skúsenosti s IT, vieš už ako vyzerá zdrojový kód, skúšala si už niečo naprogramovať.

Obsah štúdia:

Testerka aplikácií

Java Developerka

Základy programovania v jazyku C#

Potrebuješ pomoc s výberom špecializácie?

Okrem odborných IT zručností absolvuješ aj školenia Soft Skills.

Uplatnenie na trhu práce:

Absolventka vzdelávacieho programu môže hneď nastúpiť na konkrétnu pracovnú pozíciu v IT a uplatniť sa ako Testerka aplikácií, Java Developer Juniorka, C# Developer Juniorka. Priemerný hrubý mesačný plat na pozícií Testerka aplikácií je 1 455€ a vychádza z prieskumu zo stránky www.platy.sk. Priemerný hrubý mesačný plat na pozícií Java Developerka je 1 836€ a vychádza z prieskumu zo stránky www.platy.sk. Priemerný hrubý mesačný plat na danej pozícií C# programátor je 1 739€ a vychádza z prieskumu zo stránky www.platy.sk. (Výška platu sa výrazne odlišuje od regiónu a od konkrétneho zamestnávateľa a má informatívny charakter).

Nezáväzné prihlásenie

Máš záujem o nové kurzy a programy? Vyplň tento formulár a my ťa budeme kontaktovať.