IT v kurze>Ponuka vzdelávania>Ženy v (IT) kurze-rekvalifikácia
Prejsť na navigáciu

Ženy v (IT) kurze pre nezamestnané

celé Slovensko
ako vzdelávame
5 mesiacov
Intenzita: 5 hodín denne
cena štúdia
3 330€ (Testerka) a 4 050 € (JAVA alebo C#)

Vzdelávací program ponúka na výber špecializácie a mesačnú stáž:

* stáž nie je súčasť vzdelávacieho programu, predstavuje benefit pre najšikovnejších študentov

V spolupráci so spoločnosťou Accenture sme pripravili pokračovanie vzdelávacieho programu, ktorý je určený len pre nezamestnnané ženy. Naším cieľom je zvýšiť počet žien v IT, a preto je tento náš vzdelávací program vhodný aj pre záujemkyne, ktoré v IT oblasti nemajú žiadne alebo majú minimálne skúsenosti. Počas niekoľkých týždňov ich pripravíme na pracovné pozície v informačných technológiách a po úspešnom absolvovaní programu sa všetky úspešné absolventky zúčastnia pracovnej stáže v spoločnosti Accenture a v prípade, ak sa zamestnajú, bude im preplatené školné. V prípade, ak sa niektoré absolventky v spoločnosti Accenture nezamestnajú, pripravíme ich na pracovný pohovor do iných spoločností.

Vzdelávacie program otvárame dvakrát ročne:

  • február 2019
  • september 2019

Pre koho je štúdium určené?

Program je určený pre všetky ženy, ktoré:

  • sú nezamestnané
  • študujú a popri štúdiu majú chuť aj pracovať;
  • pracujú a chcú zmeniť svoje aktuálne pracovné zameranie;
  • absolvovali štúdium na vysokej alebo strednej škole, nevedia sa na trhu práce uplatniť a chcú začať svoju kariéru v IT

Program nie je limitovaný vekom ani skúsenosťami. Štúdium je určené pre všetkých, ktorí majú dostatok času a môžu sa venovať intenzívnemu štúdiu. Rekvalifikačné vzdelávacie programy sú určené pre všetkých, ktorí sa chcú po skončení štúdia zamestnať.

Vzdelávacie program otvárame dvakrát ročne - vždy v septembri a vo februári.

Prihlásenie do vzdelávacieho programu

Po vyplnení nezáväzného prihlásenia ťa budeme kontaktovať a poskytneme ti bližšie informácie. Po zodpovedaní všetkých otázok ti pošleme záväznú prihlášku do vzdelávacieho programu a od októbra začínaš študovať. Spolu s prihláškou je potrebné poslať aj tvoj aktuálny životopis. Na všetkom sa dohodneme.

Forma štúdia

Štúdium, zamerané na konkrétnu pracovnú pozíciu v IT, realizujeme prostredníctvom vzdelávacieho portálu prezenčnou (dennou) formou, pri ktorej dochádza k priamej komunikácií a interakcii študenta s lektorom a s ostatnými študentami vo virtuálnej učebni bez ohľadu na to, či je študent fyzicky prítomný v učebni, alebo sa nachádza na inom mieste a je pripojený online.

Priebeh štúdia

Štúdium je intenzívne, absolvuješ 4-5 webinárov/ týždenne.

Vstupný profil:

Záujemca o štúdium nemusí mať žiadne predchádzajúce skúsenosti s IT. Vítané sú aspoň minimálne skúsenosti s grafickými programami, napríklad Photoshop a cit pre vizuálne detaily.V prípade programovacích jazykov by si mala mať aspoň minimálne skúsenosti s IT, vieš už ako vyzerá zdrojový kód, skúšala si už niečo naprogramovať.

Obsah štúdia:

Testerka aplikácií

Java Developerka

Základy programovania v jazyku C#

Potrebuješ pomoc s výberom špecializácie?

Výstupný profil absolventa:

Okrem odborných IT zručností absolvuješ aj školenia Úvod do IT, Soft Skills a MS OFFICE.

Uplatnenie na trhu práce:

Absolventka vzdelávacieho programu môže hneď nastúpiť na konkrétnu pracovnú pozíciu v IT a uplatniť sa ako Testerka aplikácií, Java Developer Juniorka, C# Developer Juniorka. Priemerný hrubý mesačný plat na pozícií Testerka aplikácií je 1 455€ a vychádza z prieskumu zo stránky www.platy.sk. Priemerný hrubý mesačný plat na pozícií Java Developerka je 1 836€ a vychádza z prieskumu zo stránky www.platy.sk. Priemerný hrubý mesačný plat na danej pozícií C# programátor je 1 739€ a vychádza z prieskumu zo stránky www.platy.sk. (Výška platu sa výrazne odlišuje od regiónu a od konkrétneho zamestnávateľa a má informatívny charakter).

Nezáväzné prihlásenie

Máš záujem o nové kurzy a programy? Vyplň tento formulár a my ťa budeme kontaktovať.