IT v kurze>Ponuka vzdelávania>Tester softvérových aplikácií
Prejsť na navigáciu

Tester softvérových aplikácií

celé Slovensko
ako vzdelávame
5 mesiacov
pre zamestnaných
cena štúdia
1 980 EUR

Vzdelávací program sa skladá z kurzov:

Pre koho je štúdium určené?

Testovanie aplikácií je pre teba vhodnou vstupnou bránou do sveta IT, ak nemáš žiadne, alebo iba minimálne skúsenosti s IT a chceš si nájsť prácu ako Tester softvérových aplikácií. Vzdelávacie profesijne orientované programy sa špecializujú práve na odborné znalosti v IT.

Vzdelávacie programy otvárame dvakrát ročne:

  • február 2019
  • september 2019

Forma štúdia

Štúdium, zamerané na konkrétnu pracovnú pozíciu v IT, realizujeme prostredníctvom vzdelávacieho portálu prezenčnou (dennou) formou, pri ktorej dochádza k priamej komunikácií a interakcii študenta s lektorom a s ostatnými študentami vo virtuálnej učebni bez ohľadu na to, či je študent fyzicky prítomný v učebni, alebo sa nachádza na inom mieste a je pripojený online.

Vstupný profil:

Záujemca o štúdium nemusí mať žiadne predchádzajúce skúsenosti s IT.

Obsah štúdia:

Testovanie aplikácií

Soft Skills

Výstupný profil absolventa:

Absolvovaním vzdelávacieho programu získaš znalosti z rôznych oblastí a môžeš hneď nastúpiť na konkrétnu pracovnú pozíciu v IT. Naučíš sa:

  • základy testovania, prácu s databázami.
  • pracovať s profesionálnymi nástrojmi na testovania, písať testovacie scenáre, testovať webové a desktopové aplikácie a používať širokú paletu testovacích nástrojov.

Hravo odprezentuješ vlastné nápady, vďaka SoftSkills školeniam si zlepšíš svoje komunikačné a prezentačné zručnosti, nebudeš mať problém uplatniť sa na trhu práce vďaka upravenému životopisu a príprave na pracovný pohovor.

Uplatnenie na trhu práce:

Po absolvovaní vzdelávacieho programu sa môžeš uchádzať o IT pozície a uplatniť sa na trhu práce ako Tester softvérových aplikácií.

Nezáväzné prihlásenie

Máš záujem o nové kurzy a programy? Vyplň tento formulár a my ťa budeme kontaktovať.