IT v kurze>Ponuka vzdelávania>Software Tester Junior
Prejsť na navigáciu

Software Tester Junior

celé Slovensko
ako vzdelávame
5 mesiacov
Intenzita: 3 hodiny denne v ľubovoľnom čase
cena štúdia
1 980 EUR

Vzdelávací program sa skladá z kurzov:

* stáž nie je súčasť vzdelávacieho programu, predstavuje benefit pre najšikovnejších študentov

Pre koho je štúdium určené?

Testovanie aplikácií je pre teba vhodnou vstupnou bránou do sveta IT, ak nemáš žiadne alebo iba minimálne skúsenosti s IT a chceš si nájsť prácu ako Software Tester Junior. Vzdelávacie profesijne orientované programy sa špecializujú práve na odborné znalosti v IT.

Vzdelávacie programy otvárame dvakrát ročne:

  • 15. máj 2019
  • september 2019

V prípade záujmu o vzdelávací program vyplň formulár Nezáväzné prihlásenie na konci stránky.

Forma štúdia

Štúdium, zamerané na konkrétnu pracovnú pozíciu v IT, realizujeme prostredníctvom vzdelávacieho portálu prezenčnou (dennou) formou, pri ktorej dochádza k priamej komunikácií a interakcii študenta s lektorom a s ostatnými študentami vo virtuálnej učebni bez ohľadu na to, či je študent fyzicky prítomný v učebni, alebo sa nachádza na inom mieste a je pripojený online.

Vstupný profil:

Záujemca o štúdium nemusí mať žiadne predchádzajúce skúsenosti s IT.

Obsah štúdia:

Testovanie aplikácií

Soft Skills

Výstupný profil absolventa:

Absolvovaním vzdelávacieho programu získaš znalosti z rôznych oblastí a môžeš hneď nastúpiť na konkrétnu pracovnú pozíciu v IT. Naučíš sa:

  • základy testovania, prácu s databázami.
  • pracovať s profesionálnymi nástrojmi na testovania, písať testovacie scenáre, testovať webové a desktopové aplikácie a používať širokú paletu testovacích nástrojov.

Hravo odprezentuješ vlastné nápady, vďaka SoftSkills školeniam si zlepšíš svoje komunikačné a prezentačné zručnosti, nebudeš mať problém uplatniť sa na trhu práce vďaka upravenému životopisu a príprave na pracovný pohovor.

Uplatnenie na trhu práce:

Po absolvovaní vzdelávacieho programu sa môžeš uchádzať o IT pozície a uplatniť sa na trhu práce ako Software Tester Junior. Priemerný hrubý mesačný plat na danej pozícií je 1 455€ a vychádza z prieskumu zo stránky www.platy.sk. (Výška platu sa výrazne odlišuje od regiónu a od konkrétneho zamestnávateľa a má informatívny charakter).

Nezáväzné prihlásenie

Máš záujem o nové kurzy a programy? Vyplň tento formulár a my ťa budeme kontaktovať.