IT v kurze>Ponuka vzdelávania>Java Developer Junior
Prejsť na navigáciu

Java Developer Junior

celé Slovensko
ako vzdelávame
5 mesiacov
Intenzita: 3 hodiny denne v ľubovoľnom čase
cena štúdia
2 490 EUR

Vzdelávací program sa skladá z kurzov:

* stáž nie je súčasť vzdelávacieho programu, predstavuje benefit pre najšikovnejších študentov

Pre koho je štúdium určené?

Vzdelávací program Java Developer Junior je pre teba vhodný, ak sa už vo svete IT pohybuješ ako doma a máš za sebou aj nejaké skúsenosti s programovaním. Tieto skúsenosti nemusia byť konkrétne s programovacím jazykom Java, môže to byť kludne python, javascript, php, c alebo iný programovací jazyk. Vzdelávacie profesijne orientované programy sa špecializujú práve na odborné znalosti v IT.

Vzdelávacie programy otvárame dvakrát ročne:

  • 15. máj 2019
  • september 2019

V prípade záujmu o vzdelávací program vyplň formulár Nezáväzné prihlásenie na konci stránky.

Forma štúdia

Štúdium, zamerané na konkrétnu pracovnú pozíciu v IT, realizujeme prostredníctvom vzdelávacieho portálu prezenčnou (dennou) formou, pri ktorej dochádza k priamej komunikácií a interakcii študenta s lektorom a s ostatnými študentami vo virtuálnej učebni bez ohľadu na to, či je študent fyzicky prítomný v učebni, alebo sa nachádza na inom mieste a je pripojený online.

Vstupný profil:

Záujemca o štúdium má aspoň minimálne skúsenosti s IT, vie ako vyzerá zdrojový kód, skúšal si už niečo naprogramovať. Ako ideálny kandidát máš základné analytické a logické myslenie, baví Ťa pozerať sa na problémy z algoritmického hľadiska a snažíš sa na sebe pracovať.

Obsah štúdia:

Základy programovania v jazyku Java

Soft Skills

Výstupný profil absolventa:

Absolvovaním vzdelávacieho programu získaš znalosti a zručnosti v rôznych oblastiach programovania. Budeš vedieť:

  • implementovať vizuálne pútavú aplikáciu komunikujúcu s databázou. Vývoj takejto komplexnej aplikácie zahŕňa: inštaláciu a administráciu SQL servera (MySQL, PostgreSQL, ...), osvojenie základných príkazov CREATE, SELECT, INSERT, UPDATE, CREATE, ALTER, DROP a iné, návrh a implementáciu grafického používateľského rozhrania vo Swingu
  • vyytvoriť JUnit testy na potvrdenie správnosti implementácie voči špecifikácií
  • naučíš sa používať množstvo profesionálnych nástrojov uľahčujúcich vývoj softvéru: IDE Eclipse na veľmi dobrej úrovni - IDE Eclipse je profesionálny nástroj na vývoj softvéru podľa štandardov, niektoré rozšírenia nástroja IDE Eclipse a množstvo klávesových skratiek, ktoré zvýšia produktivitu programátora, PgAdmin, PostgreSQL a iné
  • Vytvoríš si vlastnú Twitter aplikáciu a pomocou Twitter API bude s aplikáciou komunikovať

Hravo odprezentuješ vlastné nápady, vďaka SoftSkills školeniam si zlepšíš svoje komunikačné a prezentačné zručnosti. Nebudeš mať problém uplatniť sa na trhu práce vďaka upravenému životopisu a príprave na pracovný pohovor.

Po absolvovaní vzdelávacieho programu sa môžeš uchádzať o IT pozície a uplatniť sa na trhu práce ako Java Developer Junior Junior. Priemerný hrubý mesačný plat na danej pozícií je 1 836€ a vychádza z prieskumu zo stránky www.platy.sk. (Výška platu sa výrazne odlišuje od regiónu a od konkrétneho zamestnávateľa a má informatívny charakter).

Nezáväzné prihlásenie

Máš záujem o nové kurzy a programy? Vyplň tento formulár a my ťa budeme kontaktovať.