IT v kurze>Ponuka vzdelávania>Front-End Developer
Prejsť na navigáciu

Front-End Developer

celé Slovensko
ako vzdelávame
5 mesiacov
Intenzita: 3 hodiny denne
cena štúdia
1 980 EUR

Vzdelávací program sa skladá z kurzov:

* stáž nie je súčasť vzdelávacieho programu, predstavuje benefit pre najšikovnejších študentov

Pre koho je štúdium určené?

Vzdelávací program Front-End Developer je pre Teba vhodný, ak patríš medzi kreatívnejších ľudí, ktorých baví pretaviť grafický návrh do funkčnej webovej stránky. Nadobudnuté zručnosti môžeš využiť pre vlastné podnikanie, alebo sa zamestnať ako Front-End Developer. Vzdelávacie profesijne orientované programy sa špecializujú na odborné znalosti v IT

Vzdelávacie programy otvárame dvakrát ročne:

  • február 2019
  • september 2019

Forma štúdia

Štúdium, zamerané na konkrétnu pracovnú pozíciu v IT, realizujeme prostredníctvom vzdelávacieho portálu prezenčnou (dennou) formou, pri ktorej dochádza k priamej komunikácií a interakcii študenta s lektorom a s ostatnými študentami vo virtuálnej učebni bez ohľadu na to, či je študent fyzicky prítomný v učebni, alebo sa nachádza na inom mieste a je pripojený online.

Vstupný profil:

Záujemca o štúdium nemusí mať žiadne predchádzajúce skúsenosti s IT. Vítané sú aspoň minimálne skúsenosti s grafickými programami, napríklad Photoshop a cit pre vizuálne detaily.

Obsah štúdia:

Tvorba webových stránok

Soft Skills

Výstupný profil absolventa:

Absolvovaním vzdelávacieho programu Front-End Developer sa naučíš:

  • vytvárať pútavý a moderný design webových stránok,
  • spoznávať nové trendy v oblasti vývoja webu, oboznámi sa s modernými technológiami, knižnicami, prístupmi v tejto oblasti,
  • vytvoriť interaktívnu, modernú a hlavne pútavú webovú stránku, ktorá spĺňa súčasné štandardy,
  • pracovať s dizajnérskymi nástrojmi, otestovať svoje aplikácie,
  • oboznámiť so štruktúrou webového obsahu, statického aj dynamického a bude vedieť tento obsah vytvárať, osvojí deklaratívne programovanie, čo je aktuálny trend nielen pri vývoji vizuálnej stránky webových aplikácií,
  • prácu s najpoužívanejšími databázovými systémami – MySQL a PostgreSQL, vyhľadávanie dát v enterprise databázach a manipulácia s dátami či úprava štruktúry databázy).

Hravo odprezentuješ vlastné nápady, vďaka SoftSkills školeniam si zlepší svoje komunikačné a prezentačné zručnosti, nebudeš mať problém uplatniť sa na trhu práce vďaka upravenému životopisu a príprave na pracovný pohovor.

Uplatnenie na trhu práce:

Po absolvovaní vzdelávacieho programu sa môžeš uchádzať o IT pozície a uplatniť sa na trhu práce ako Front-End Developer. Priemerný hrubý mesačný plat na danej pozícií je 1 353€ a vychádza z prieskumu zo stránky www.platy.sk. (Výška platu sa výrazne odlišuje od regiónu a od konkrétneho zamestnávateľa a má informatívny charakter).

Nezáväzné prihlásenie

Máš záujem o nové kurzy a programy? Vyplň tento formulár a my ťa budeme kontaktovať.