IT v kurze>Ponuka vzdelávania>C# Developer Junior
Prejsť na navigáciu

C# Developer Junior

celé Slovensko
ako vzdelávame
5 mesiacov
Intenzita: 3 hodiny denne v ľubovoľnom čase
cena štúdia
2 490 EUR

Vzdelávací program sa skladá z kurzov:

* stáž nie je súčasť vzdelávacieho programu, predstavuje benefit pre najšikovnejších študentov

Pre koho je štúdium určené?

C# je elegantný a zároveň efektívny jazyk, ktorý má uplatnenie nielen v biznis aplikáciách, ale aj v iných oblastiach, ako je napríklad vývoj hier. Je hlavným jazykom na vytváranie aplikácií v prostredí .NET, ktoré bežia na Windows, Linux, macOS ,ale aj v cloude.

C# môžeš použiť na programovanie mobilných aplikácií (iOS a Android), hier, webových aplikácií, desktopových aplikácií, ale aj rôznych cloudových služieb. .NET aplikácie sú veľmi rozšírené v biznis prostredí, predovšetkým ako front-end aplikácie (desktop alebo web). Vzdelávací program C# Developer Junior je pre teba vhodný, ak sa už vo svete IT pohybuješ ako doma a máš za sebou aj nejaké skúsenosti s programovaním. Tieto skúsenosti nemusia byť konkrétne s programovacím jazykom C#, môže to byť kľudne python, javascript, php, c alebo iný programovací jazyk.

Vzdelávacie programy otvárame dvakrát ročne:

  • 15. máj 2019
  • september 2019

V prípade záujmu o vzdelávací program vyplň formulár Nezáväzné prihlásenie na konci stránky.

Forma štúdia

Štúdium, zamerané na konkrétnu pracovnú pozíciu v IT, realizujeme prostredníctvom vzdelávacieho portálu prezenčnou (dennou) formou, pri ktorej dochádza k priamej komunikácií a interakcii študenta s lektorom a s ostatnými študentami vo virtuálnej učebni bez ohľadu na to, či je študent fyzicky prítomný v učebni, alebo sa nachádza na inom mieste a je pripojený online.

Vstupný profil:

Záujemca o štúdium má aspoň minimálne skúsenosti s IT, vie ako vyzerá zdrojový kód, skúšal si už niečo naprogramovať. Ideálny kandidát má základné analytické a logické myslenie, baví ho pozerať sa na problémy z algoritmického hľadiska a snaží sa na sebe pracovať.

Obsah štúdia:

Základy programovania v jazyku C#

Soft Skills

Výstupný profil absolventa:

Absolvovaním vzdelávacieho programu získaš znalosti z rôznych oblastí a môžeš hneď nastúpiť na konkrétnu pracovnú pozíciu v IT. Naučíš sa a budeš vedieť:

  • teoretické a praktické základy programovania v jazyku C# a prostredí .NET
  • napísať program v C# podľa najlepších praktík v odbore
  • ovládať prostredie Visual Studio – moderný vývojársky nástroj s neuveriteľnými možnosťami
  • ako vyriešiť rôzne úlohy v C# pomocou objektovo orientovaného programovania
  • pracovať s reťazcami, dátumom a časom
  • vyriešiť veľké množstvo praktických príkladov v jazyku C# a tým získaš istotu v tvojich zručnostiach
  • nájsť informácie, ktoré pri programovaní potrebuješ a ako ich použiť, odladiť a nájsť príčinu chýb

Hravo odprezentuješ vlastné nápady, vďaka SoftSkills školeniam si zlepšíš svoje komunikačné a prezentačné zručnosti. Nebudeš mať problém uplatniť sa na trhu práce vďaka upravenému životopisu a príprave na pracovný pohovor

Uplatnenie na trhu práce:

Po absolvovaní vzdelávacieho programu sa môžeš uchádzať o IT pozície a uplatniť sa na trhu práce ako c# developer Junior. Priemerný hrubý mesačný plat na danej pozícií je 1 739€ a vychádza z prieskumu zo stránky www.platy.sk. (Výška platu sa výrazne odlišuje od regiónu a od konkrétneho zamestnávateľa a má informatívny charakter).

Nezáväzné prihlásenie

Máš záujem o nové kurzy a programy? Vyplň tento formulár a my ťa budeme kontaktovať.