Prejsť na navigáciu

Štúdium IT-áno alebo nie?

| 13. 10. 2017

O štúdiu IT počúvame neustále. Trh neustále potrebuje veľký počet IT špecialistov, ktorí by vedeli podať pomocnú ruku nastupujúcemu trendu digitalizácie. Všade, kde sa pozrieš, sa inštalujú inteligentné semafory, inteligentné lavičky, Tvoj mobil dnes dokáže to, čo pred pár rokmi nevedel počítač, Tvoje auto má dnes viac elektroniky ako domácnosť spred 20 rokov.

 sabri-tuzcu-331970

Najväčšou výhodou štúdia IT je práve fakt, že v IT sa vie presadiť aj mladý človek. Nemusíš byť IT génius, ktorý už v 16 rokoch programoval weby na mieru. Môžeš byť pokojne človek, ktorého zaujíma technika a IT a chcel by sa jej venovať.

Komu by sa v dnešnej dobe nepáčilo mať dobrý plat, mať pravidelný home office a využívať všetky výhody, ktoré dnes IT korporácie ponúkajú?  Dnešné veľké IT firmy Ti rovnako ponúknu rôzne príspevky na fitness a regeneráciu, zabezpečia Ti špičkovú techniku a perspektívne pracovné prostredie. Alebo si môžeš zvoliť cestu freelancera. 

Štúdium IT Ti otvorí dvere do veľa odvetví, kde sa budeš vedieť uplatniť. S počítačovými kurzami od IT v kurze sa z teba môže stať úspešný Front-end developerJava Developer alebo Tester softvérových aplikácií. IT v kurze Ti ponúka na výber pozície, ktoré sú na trhu práce žiadané. Vďaka našim kurzom sa síce z Teba stane len Junior, avšak Tvojmu odhodlaniu a tvrdej práci sú dvere otvorené a po pár rokov môžeš byť vo svojej firme IT eso.

Nepochybne, štúdium IT je náročná vec. Na jej konci sa však nachádza stabilná práca a stabilný príjem, čo je niečo, čo Ti dnes nemôže ponúknuť každý segment a nie je dobré to považovať sa samozrejmosť.

Kurzy IT sú skutočne určené pre všetkých, ktorí majú odhodlanie a chcú skúsiť. Ak si stále nevieš rady s tým, či si pre IT sektor ten pravý, kontaktuj nás. Spoločne určite nájdeme spôsob, aby si si to skúsil.

Prihlásenie je nezáväzné, kontaktuj nás, pomôžeme Ti s výberom, možno v sebe objavíš niečo, o čom si vôbec netušil.