Prejsť na navigáciu

Komu darujete svoje 2% z dane?

| 23. 2. 2017

Ako každý rok, aj teraz premýšľate kam darovať svoje 2%? Čo tak podporiť mladé talenty? Podporiť vzdelanie mladých ľudí? Aj vďaka Vašim 2% z dane sa nám to podarí.

Príbehy našich absolventov sú skutočné. Zrealizovali sme 3 ročníky, ktoré boli naozaj úspešné. Viac ako 90% absolventov sa po skončení kurzov zamestnalo. Do kurzu sa prihlásili absolventi škôl rôzneho zamerania, ktorí boli po skončení štúdia evidovaní na úrade práce. Prihlásili sa k nám ľudia, ktorí si chceli nájsť dobre platenú prácu, ale nemali dostatok praxe, získanej počas školy alebo im chýbali príležitosti.

Vašimi 2% pomáhate mladým ľuďom rozbehnúť sa. Určite poznáte vo svojom okolí niekoho, kto si vybral zlú školu, nevie sa rozbehnúť, je evidovaný na úrade práce a pritom viete, že je šikovný ale potrebuje len nakopnúť.

Štúdium IT nie je len o programovaní, je to aj o testovaní softvéru, spravovaní systémov, o grafike, dizajne, ale aj o kreatíve a tvorení nových vecí, projektoch, je o používaní nástrojov využiteľných v mnohých odvetiach okolo nás.

Svojimi 2% pomôžete znížiť čísla v tabuľkách nezamestnanosti, pretože získané financie investujeme do podpory mladých talentov a ľudí, ktorí chcú naštartovať nielen svoju prácu, ale aj život.

Údaje potrebné na poukázanie 2%

Obchodné meno: Nezisková organizácia Aptech Europe

Sídlo: Panónska cesta 17, 851 04 Bratislava - Petržalka

Právna forma: nezisková organizácia

IČO/SID: 45736502

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.