Prejsť na navigáciu

Koľko dokážem zarobiť ako IT špecialista?

| 8. 7. 2017

Je všeobecne známe, že IT špecialistov je na Slovensku nedostatok. Táto informácia sa dnes na Teba hrnie z každej strany.

Svet sa neustále vyvíja a tak, ako je stále treba viac inovácií a viac technológií, tak je treba aj viac špecialistov. Za posledné obdobie sa svet tak zmenil, že dnes už všetko dokážeme nakúpiť online, dokážeme si pozrieť prednášky online, vieme vďaka internetu fungovať z hociktorého miesta na svete.

Všetky tieto procesy však vznikli len vďaka tomu, že ich vymysleli a spracovali šikovní IT špecialisti z viacerých odborov.

Pre tých, ktorí nevyštudovali vysokú školu zameranú na technický smer boli dlho dvere zatvorené. Dnes však existujú IT kurzy, vďaka ktorým sa vie už každý naučiť všetko potrebné, aby sa mohol zapracovať a získať prax a ďalšie skúsenosti v zamestnaní.

Podľa portálu platy.sk zarába viac ako 50% programátorov nad 1300 eur mesačne. Vďaka absolvovaniu naších kurzov dokážeš získať potrebné vedomosti a zručnosti na to, aby si mohol nastúpiť ako junior programátor. Vo väčšine firiem tak môžeš očakávať nástupný plat minimálne 1000 eur.

Samozrejme, s pribúdajúcimi znalosťami a praxou sa Tvoj plat zvýši o niekoľko desiatok percent. Naštartuj svoju kariéru a sprav dnes pre seba niečo, za čo si zajtra poďakuješ. Ktorý z našich kurzov ti je najbližší? S výberom ti pomôže náš interaktívny KOMPAS.