Prejsť na navigáciu

Ako zistím, že online kurzy IT nie sú podvrh?

| 8. 7. 2017

Ako zistím, ktorý kurz za to stojí a ktorý nie?

1. Komunikácia s potencionálnymi študentami

To, ako s Tebou bude organizátor kurzov komunikovať, je kľúčové. V IT v kurzebudeš mať nonstop možnosť spýtať sa čokoľvek, čo ťa zaujíma. Individuálny prístup je to, čo si u nás ceníme. Ak Ti príde neskorá odpoveď, na Tvoju otázku nebolo odpovedané úplne, je to signál, že daná spoločnosť nie je taká profesionálna, ako vyzerá byť.

2. Referencie od iných študentov

Referencie študentov, ktorí si vďaka kurzom IT našli prácu, sú to najlepšie, čo môžeš o kurzoch a danej spoločnosti nájsť. Vyber si takú, kde je nielen veľa referencií, ale tiež vyzdvihujú aj iné benefity. Medzi tieto benefity môžu patriť kvalifikovaní lektori, vybavené priestory.

3. S kým spolupracuje spoločnosť, ktorá IT kurzy ponúka?

IT v kurze spolupracujeme so spoločnosťou s globálnym pôsobením Accenture, vďaka ktorej môžeš získať prácu v nadnárodnej spoločnosti a získať skvelé skúsenosti. Neváhaj a spýtaj sa, ako ti vieme pomôcť sa zamestnať!

4. Akou formou sa dá IT kurz financovať?

IT kurz poväčšine nie je úplne lacná záležitosť. Investícia do vzdelania a do seba samého je však to najlepšie, čo môžeš pre seba urobiť. V IT v kurze môžeš financovanie kurzu riešiť viacerými spôsobmi. Ako jediní tiež ponúkame možnosť začať kurz splácať až vtedy, keď sa zamestnáš. Vďaka tomuto už skutočne nemáš čo stratiť!