Prejsť na navigáciu

Naše články, blogy a rozhovory

Rozhovor: Aká bola cesta nášho absolventa Sergeja k jeho práci Game Designera?

Aké boli príbehy našich absolventov po skončení kurzu? Kde sa zamestnali a čo ich motivovalo prihlásiť sa? Prečítaj si rozhovor s naším absolventom, ktorý si po skončení kurzu našiel prácu v hernom priemysle. 

26.4.2017 | viac

Rozhovor: Prečítaj si rozhovor s našou šikovnou absolventkou Katkou

Naša absolventka Katka momentálne pracuje ako Test Admin v bankovom sektore. Čo ju motivovalo prihlásiť sa do kurzu a aké boli jej predchádzajúce pracovné skúsenosti? Prečítaj si v našom rozhovore.

24.4.2017 | viac

Rozhovor s Lukášom, ktorý absolvoval náš kurz a stal sa Aplication Specialist

Lukáš momentálne pracuje v pražskej pobočke firmy Artin na pozícii Application Specialis. Najväčší problém pri hľadaní práce vidí v nedostatku praxe súčasnej generácie v odbore, ktorý vyštudovali. Viac sa dočítaš v rozhovore.

18.4.2017 | viac

Rozhovor: Aká bola cesta nášho absolventa k jeho práci v IT?

Pripravili sme pre teba rozhovor Jaroslavom, ktorý absolvoval náš kurz medzi prvými. Aká bola cesta k jeho aktuálnej práci Testera a čo považuje za najväčšiu pridanú hodnotu celého kurzu? Veľa zaujímavého sa dozvieš v nasledujúcom rozhovore.

12.4.2017 | viac

Rozhovor: Aké mýty tradujú o JAVE a aký lektor ťa bude sprevádzať kurzom?

Chceš sa dozvedieť, aké najčastejšie mýty o JAVE panujú a rád by si spoznal lektora, ktorý ťa kurzom bude sprevádzať? V nasledujúcom rozhovore poodhalíme nielen zákulisie programovacieho jazyka JAVA, ale aj 10 najčastejších mýtov, ktoré súvisia s JAVOU. 

29.3.2017 | viac

ROZHOVOR: Vyspovedali sme lektorku Zuzanu Záhradníkovú

Školenia soft skills predstavujú neodmysliteľnú súčasť našej výučby. O tom, aké skúsenosti s prácou lektorky má Zuzana Záhradníková a aké soft skills by mali vysokoškoláci získavať už počas školy, sa dozvieš v našom rozhovore.

21.3.2017 | viac

1