Prejsť na navigáciu

Aktívne online vzdelávanie

Naše vzdelávacie programy realizujeme aktívnou online formou v pohodlí domova, prostredníctvom Learning Management Systemu.

Čo to znamená?

  • Absolvuješ webináre, samoštúdium a rôzne praktické zadania a úlohy, vedené kvalitnými lektormi.
  • Lektor ti pomôže s každým zadaním a úlohou, ktorú dostaneš. Počas webinárov spolu preberiete učivo a ty máš potom dostatok času na vypracovanie úlohy. Ak ti bude niečo nejasné, lektor ti kedykoľvek pomôže.

 Čo si predstaviť pod webinárom, ktorého sa budeš počas štúdia zúčastňovať?

Ak si už niekedy absolvoval videohovor cez Skype, tak webináre prebiehajú podobne, len s tým rozdielom, že so študentmi je v spojení lektor, ktorý zdieľa svoju obrazovku a názorne ukazuje o čom hovorí. 

dan-gold-297904

Počas webinára tak máte možnosť o jednotlivých témach diskutovať alebo si písať cez chat. Potrebuješ iba pripojenie na internet, počítač a slúchadlá.Študuješ z domu alebo kaviarne. Technické požiadavky sme pre teba dali dokopy, ak by sa čokoľvek vyskytlo, pokojne nás kontaktuj na info@itvkurze.sk

 

Prezenčné vzdelávanie

Dva dni našich vzdelávacích programov sú zamerané na výuku mäkkých zručností a realizujeme ich prezenčnou formou vzdelávania.

Realizujeme ju v Bratislave a Košiciach, ale v prípade dostatočného počtu záujemcov vycestujeme a zrealizujeme školenia mäkkých zručností aj v inom regióne.

Preto pri záujme o vzdelávací program vypíš miesto, v ktorom sa nachádzaš. Na základe počtu záujemcov ťa budeme informovať o najbližšom mieste konania prezenčného vzdelávania.