Prejsť na navigáciu Rakúsko - krajina, kde je tráva zelenšia, vzduch čistejší a pracie prášky perú lepšie 😁 Krajina, na hraniciach ktorej sa po páde socializmu tvorili hodinové rady Slovákov, čakajúcich na možnosť vidieť moderné mestá, obchody a fungujúcu infraštruktúru. Dnes predstavuje Rakúsko jeden z najdynamickejších IT trhov, 💻 a preto sme v IT v kurze nadviazali významné partnerstvá umožnujúce našim študentom spoznať špičkové rakúske IT firmy a predstaviť sa im s cieľom získať atraktívnu prácu v rakúskom IT sektore.

‼️ Už koncom februára 2020 sa vybraní študenti IT v kurze stretnú osobne s predstaviteľmi viacerých rakúskych IT spoločností počas špeciálnej pracovnej exkurzie. ‼️

CHCETE BYŤ MEDZI NIMI?
Prihláste sa do najbližšieho semestra IT v kurze - začína už 27. januára 2020 - a spolu s ostatnými vybranými študentami sa môžete zúčastniť tejto, prípadne niektorej nasledujúcej rakúskej pracovnej exkurzie (s účasťou nie sú spojené žiadne náklady).

A samozrejme stále platí aj možnosť rozloženia platby za štúdium na splátky. Tak neváhajte, prihláste sa na štúdium IT v kurze a zmeňte si v roku 2020 Váš život vďaka skvelej práci v IT sektore.